پیکر نماینده فقید ایران در «آیمو» در تهران به خاک سپرده شد/ حضور چشمگیر مسئولان و جامعه دریایی و بندری در مراسم تدفین ماندانا منصوریان

زمان مطالعه: 1 دقیقهپیکر مرحومه ماندانا منصوریان؛ نماینده فقید جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو) ظهر امروز (جمعه) در آستان مقدس امامزادگان عینعلی و زینعلی تهران به خاک سپرده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در مراسم تشییع و تدفین مرحومه ماندانا منصوریان؛ نماینده فقید جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو)،  علاوه بر اقوام ‌و بستگان، اعضای هیات عامل، مدیران کل و روسای ادارات و کارشناسان واحدهای مختلف سازمان بنادر و دریانوردی، جمعی از مسئولان و مدیران وزارت امور خارجه، وزارت راه و‌شهرسازی، روسا و دبیران کل انجمن ها و تشکل های دریایی ، جمعی از دریانوردان و اعضای جامعه دریایی و بندری کشور، حضور داشتند. 

گفتنی است، خانم منصوریان؛ نماینده ایران در سازمان بین المللی دریانوردی پس از تحمل یک دوره بیماری، پنجم اسفندماه سال جاری در بیمارستانی در لندن درگذشت.

مرحومه ماندانا منصوریان طی ۸ سال نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین المللی دریانوردی، با تلاش‌و پشتکار فراوان توانست به مدت دو سال به‌ عنوان نایب رییس کمیته فنی آن سازمان که یکی از نهادهای تخصصی سازمان ملل متحد محسوب می‌شود ، انجام وظیفه نماید.

ایشان علیرغم بیماری سخت و پیگیری امور درمانی، تا آخرین روزهای حیات برای دفاع از حقوق ملت ایران در حوزه بین المللی حمل و نقل دریایی ، حضوری فعال در جلسات تخصصی آیمو داشت .

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طرح توسعه بندر گناوه و پایانه بین‌المللی مسافری دریایی بوشهر دو پروژه مهم و‌ ارزشمند سازمان بنادر/ بندر سنتی گناوه به یک بندر استاندارد تبدیل می شود/ ضرورت تدوین برنامه گردشگری دریایی داخلی در استان‌های جنوبی کشور

ج اسفند 12 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه وزیر راه و شهرسازی، توسعه بندر گناوه و پایانه بین‌المللی مسافری دریایی بوشهر را دو پروژه مهم و‌ارزشمند سازمان بنادر و دریانوردی توصیف کرد و از تبدیل بندر سنتی گناوه به یک بندر استاندارد، خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و […]
ضرورت تبدیل بندر سنتی گناوه به یک بندر استاندارد

همچنین بخوانید: