حمایت از جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی مهمترین در دستور کار بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در سال ۱۴۰۲

زمان مطالعه: 1 دقیقهمدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: هدف اصلی اداره کل بنادر و دریانوردی استان در سال ۱۴۰۲، حمایت از جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و توسعه فعالیتهای تجاری و لجستیکی حوزه اقتصاد دریامحور در راستای تحقق شعار سال خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، قاسم عسکری نسب ضمن تبریک سال نو به جامعه دریایی و بندری کشور، فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران حوزه دریایی و بندری و با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام “مهار تورم و رشد تولید” از سوی رهبر انقلاب، جذب سرمایه های بخش خصوصی و مشارکت مردم در فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری در حوزه تجارت دریایی و لجستیک بندری در کنار تسهیل فرآیندهای امور تجاری و کارگزاری بندری – دریایی را از اهداف اصلی اداره کل بنادر و دریانوردی استان در سال جدید برشمرد.

 مدیرکل بنادر و دریانوردی استان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و دغدغه معظم له بر “خلا مهم کشور در سرمایه گذاری و جذب سرمایه های بخش خصوصی طی سال‌های گذشته”، اهتمام و تلاش مستمر جهت تحقق شعار سال از روزهای ابتدایی سال جدید را ماموریت اصلی این اداره کل عنوان و تاکید کرد: تمامی فعالیتهای اجرایی و برنامه های عملیاتی اداره کل با تمام بسیج امکانات و منابع انسانی برای رونق فعالیتهای تجاری،کاهش هزینه واردات، صادرات و ترانزیت و از همه مهمتر مشارکت سرمایه بخش خصوصی در تولید خدمات دریایی، بندری و لجستیک حمل و نقل معطوف خواهد بود.

وی ایجاد فضای کسب و کار رقابتی، حمایت از تمامی فعالین اقتصادی و تلاش برای ایجاد مشاغل پایدار دریایی و بندری را از دیگر اهداف اداره کل طی سال ۱۴۰۲ عنوان کرد.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۱۸ شناور در بنادر گیلان امداد و نجات گردشگران دریایی نوروز را برعهده دارند

چ فروردین 2 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از استقرار ۶ فروند شناور امداد برای نجات گردشگران دریایی در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: گردشگران دریایی در صورت بروز هر گونه اضطرار دریایی می‌توانند با شماره ۱۵۵۰ تماس حاصل کنند. […]
۱۸ شناور در بنادر گیلان امداد و نجات گردشگران دریایی نوروز را برعهده دارند

همچنین بخوانید: