از ابتدای تعطیلات تاکنون حادثه‌ای برای مسافران ورودی به بنادر رخ نداده است/ تردد مسافران نوروزی بنادر خوزستان با ایمنی بالا در حال انجام است

زمان مطالعه: 1 دقیقهمدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در جریان بازدید از فعالیت‌های ستاد خدمات سفر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) گفت: پذیرش مسافران نوروزی به بنادر استان خوزستان با رعایت اصول مطلوبی در حال انجام است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، نادر پسنده سخنگوی ستاد تسهیل سفرهای دریای نوروز سازمان بنادر و دریانوردی روز شنبه در جریان سرکشی از فرآیند پذیرش مسافران نوروزی در مجموعه‌های بندری خوزستان اظهارداشت: با بررسی‌های صورت گرفته، اصول ایمنی در این مجموعه ها با استانداردهای لازم همراه است.

وی با تأکید بر اینکه از ابتدای تعطیلات  نوروزی تاکنون حادثه‌ای برای مسافران ورودی به بنادر رخ نداده است، گفت: این شرایط نشان‌دهنده هوشیاری و سطح ایمنی مطلوب در بنادر استان خوزستان است.

پسنده تصریح کرد: سازمان بنادر و دریانوردی همواره در تلاش است تا در ایام نوروز فضایی پرنشاط و ایمن را برای مسافران نوروزی فراهم کند.

مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در جریان این بازدید از نحوه خدمات‌رسانی به گردشگران و مهمانان نوروزی در اسکله های مجتمع بندری امام خمینی(ره) و ایستگاه جستجو و نجات دریایی مستقر در گردشگاه های دریایی ایمن دیدن کرد. 

گفتنی است تا پایان روز چهارم فروردین ماه بیش از 15 هزار نفر از از خدمات  ارائه شده در اماکن ایمن گردشگری دریایی استان خوزستان بهره‌مند شدند.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تأکید معاون استاندارمازندران بر ضرورت تکمیل پروژه راه دسترسی بندر نوشهر

ش فروردین 5 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران بر ضرورت تسریع در اجرای پل روگذر در مسیر راه دسترسی اختصاصی بندر نوشهر به کمربندی تأکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، رضا علیخانی کوشکک صبح امروز شنبه به همراه زرودی فرماندار شهرستان نوشهر ضمن […]
تأکید معاون استاندارمازندران بر ضرورت تکمیل پروژه راه دسترسی بندر نوشهر

همچنین بخوانید: