مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان: توسعه فعالیت های…

زمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: هدف اصلی اداره کل بنادر و دریانوردی استان در سال ۱۴۰۲، حمایت از جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و توسعه فعالیت های تجاری و لجستیکی حوزه اقتصاد دریامحور در راستای تحقق شعار سال خواهد بود.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا، قاسم عسکری نسب با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام “مهار تورم، رشد تولید” از سوی رهبر انقلاب، جذب سرمایه های بخش خصوصی و مشارکت مردم در فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری در حوزه تجارت دریایی و لجستیک بندری در کنار تسهیل فرآیندهای امور تجاری و کارگزاری بندری – دریایی را از اهداف اصلی اداره کل بنادر و دریانوردی استان در سال جدید برشمرد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و دغدغه معظم له بر خلا مهم کشور در سرمایه گذاری و جذب سرمایه های بخش خصوصی طی سال‌های گذشته، اهتمام و تلاش مستمر جهت تحقق شعار سال از روزهای ابتدایی سال جدید را ماموریت اصلی این اداره کل عنوان و تاکید کرد: تمامی فعالیتهای اجرایی و برنامه های عملیاتی اداره کل با تمام بسیج امکانات و منابع انسانی برای رونق فعالیتهای تجاری،کاهش هزینه واردات، صادرات و ترانزیت و از همه مهمتر مشارکت سرمایه بخش خصوصی در تولید خدمات دریایی، بندری و لجستیک حمل و نقل معطوف خواهد بود.

وی ایجاد فضای کسب و کار رقابتی، حمایت از تمامی فعالین اقتصادی و تلاش برای ایجاد مشاغل پایدار دریایی و بندری را از دیگر اهداف اداره کل طی سال ۱۴۰۲ عنوان کرد.

 

 

بازنشر: سی نیوز

منبع: isna.ir/xdNC35

لینک کوتاه: https://seanews.ir/45539

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارائه خدمات گردشگری دریایی به بیش از ۳۹۶ هزار نفر

چ فروردین 9 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، محمد شکیبی نسب در نشست ستاد تسهیلات سفر‌های نوروزی استان بوشهر با اشاره به خدمات گردشگری دریایی در ایام نوروز در استان بوشهر اظهار داشت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته مناطق بوشهر، دیلم، گناوه، دیر، کنگان و عسلویه به ترتیب […]

همچنین بخوانید: