صدور مجوز بهره برداری از یک سکوی تفریحی در خزرآباد ساری

زمان مطالعه: 1 دقیقهمدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با تمدید مجوز بهره برداری از یک سکوی تفریحی واقع در خزرآباد ساری خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سعید کیا کجوری با اعلام این مطلب افزود : با توجه به پیگیری‌های انجام شده از سوی این اداره کل، کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، با تمدید مجوز بهره برداری از این سکو توسط سرمایه گذار بخش خصوصی، بر اساس مشخصات تعیین شده و رعایت کلیه قوانین و مقررات داخلی و کنوانسیون های مرتبط ، صرفا با کاربری تفریحی موافقت کرده است. 

وی با تشریح مشخصات فنی این سازه دریايی خاطر نشان کرد: مجوز بهره برداری از این سکوی تفریحی که به ابعاد 12 * 10 و دارای پل دسترسی به طول 42 متر و عرض 2 متر است، بر اساس تأیید اعضای کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین موافقت ارگان های ذیربط استانی، شامل فرماندهی دریابانی، شرکت سهامی آب منطقه ای ، منابع طبیعی و میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی صادره شده است . 

گفتنی است که همه اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی صدور مجوزهای سازه‌های دریایی می‌توانند برای ثبت نام به درگاه ملی مجوزهای کسب و کار به نشانی mojavez.ir مراجعه و نسبت به دریافت مجوز از کمیته صدور مجوز سازه‌های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اقدام کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صید ۷۱۳ هزار تن ماهی در چهار استان جنوبی کشور

چ اردیبهشت 13 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس/لرستان مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: در برنامه توسعه سال ۱۴۰۱ مجموع صید چهار استان جنوبی ۷۲۰ هزار تن بوده که ۷۱۳ هزار تن آن محقق شده است. مسعود بارانی سیزدهم اردیبهشت ماه در همایش سراسری مدیران کل شیلات کشور به نمایندگی از استان‌های جنوبی اظهار کرد: […]

همچنین بخوانید: