علی عسکری به عنوان مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر منصوب شد

زمان مطالعه: 1 دقیقهبا حکم معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، علی عسکری به عنوان مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علی‌اکبر صفایی در این حکم بر انجام وظایفی چون رعایت کامل قوانین و مقررات و مصوبات هیات عامل و شورای عالی سازمان به عنوان فصل‌الخطاب در اجرای کلیه امور؛ توسعه سرمایه‌گذاری و پویایی در فضای کسب و کار با ارتقای فعالیت‌های ارزش افزوده و توجه جدی به ارائه خدمات بندری و دریایی با کیفیت و سریع برای پشتیبانی از لجستیک کالاهای اساسی به کشور تاکید کرده است.

عسکری دارای کارشناسی مدیریت صنعتی در مقطع لیسانس و کارشناسی ارشد در رشته علوم دریانوردی با گرایش حمل‌ونقل دریایی از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر است.

رئیس‌ اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات بندر امام خمینی بوده است. عضویت در کمیته‌های اجرایی ICT، پدافند غیرعامل و صرفه‌جویی و جذب درآمدهای بندری، بخشی از سوابق اجرایی مدیرکل جدید بندر خرمشهر می باشد.

عسکری جایگزین نورالله اسعدی شد که ایشان به عنوان معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان منصوب شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اهمیت ایجاد کریدور جنوب – شمال

چ اردیبهشت 13 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه یک کارشناس مسائل قفقاز معتقد است کریدور جنوب-شمال فرصتی برای تمامی کشورهای جنوبی خلیج فارس و منطقه خواهد بود. به گزارش سی نیوز، سید محمدرضا دماوندی در گفت‌وگو با ایسنا در تحلیلی درباره راه اندازی کریدور جدید جنوب -شمال و رایزنی‌های ایران، هند و ارمنستان در […]

همچنین بخوانید: