وجه شاخص علمی همایش آیکوپمس ۲۰۲۲ با ارائه ۱۳۳ مقاله تخصصی و برگزاری ۵ کارگاه آموزشی- کاربردی/ حمایت معنوی یونسکو و انجمن پیانک از همایش ICOPMAS 2022

زمان مطالعه: 1 دقیقهدبیر اجرایی چهاردهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی( ICOPMAS 2022):


حمید خلیلی، دبیر اجرایی چهاردهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی( ICOPMAS 2022)، هدف اصلی و کلان این نشست علمی را تبادل آخرین تحقیقات و پژوهش‌ها و فناوری‌های جدید در حوزه سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر در مراسم اختتامیه همایش آیکوپمس، اشاره به مشارکت اساتید خارجی و ۱۸ شرکت و انجمن در بخش نمایشگاه جانبی در همایش چهاردهم آیکوپمس، تاکیدکرد: دوسالانه ICOOMAS 2022 با حمایت معنوی کمیته‌ها و انجمن‌های بین‌المللی نظیر یونسکو و پیانک برگزار شد.

به گفته خلیلی، حدود ۳۰ کشور درقالب سفرا، نمایندگان کشورها، کمیته‌های علمی و سخنرانان کلیدی در چهاردهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی مشارکت داشتند.

خلیلی همچنین از ارائه ۱۳۳ مقاله علمی به صورت شفاهی و پوستر و برگزاری ۵ کارگاه آموزشی مرتبط با موضوع سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی خبر داد.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افزایش ۱۶۱ درصدی کشفیات آبزیان در کشور

چ اردیبهشت 20 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس/لرستان فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزیان سازمان شیلات کشور از افزایش ۱۶۱ درصدی کشف انواع آبزیان در کشور خبر داد. هادی دیده‌ور در گفت‌وگو با مرین‌پرس اظهار کرد: با تمام سعی و تلاش همکاران در یگان حفاظت استان‌های ساحلی و پشتیبانی مدیران کل از لحاظ […]

همچنین بخوانید: