لزوم تقویت امنیت شبکه ها در سازمان بنادر و دریانوردی

زمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد: برخی الزامات سازمان‌بنادر بین المللی است و به همین منظور تقویت ملاحظات شبکه ها وظیفه همه ما در این سازمان است.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، همایش هماهنگی و هم اندیشی در حوزه شبکه های صنعتی در سازمان بنادر و دریانوردی که به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر و با حضور مدیران فاوا ادارات کل بنادر سراسر کشور و نیز نمایندگان سازمان پدافند غیرعامل کشور و مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری برگزار شد.

سعید خورسندی مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی در این همایش با اشاره به اینکه فنآوری اطلاعات به عنوان یک الزام در کسب و کار تبدیل شده است، اظهار داشت: با توسعه شبکه های فن آوری اطلاعات، نیروی انسانی کمتر مداخله می کند و بنابراین باید خود را در سازمان بنادر و دریانوردی بروزرسانی کنیم.

مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی با تأکید اینکه البته در سال گذشته توفیقات بسیار خوبی در این حوزه داشتیم، گفت: باید به دنبال اطلاعات علمی در حوزه ملاحظات و الزامات شبکه ها باشیم و به یک نقطه اشتراک برای ارتقا شبکه برسیم.

وی پس از تشریح برخی از اقدامات،برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در راستای ارتقاء دانش پرسنل حوزه ICT تاکید کردند.

وی خاطر نشان کرد: هم افزایی و همدلی بسیار خوبی بین دستگاه ها و سازمان بنادر کشور وجود دارد و مطمئناً روزهای درخشان تر و توسعه یافته تری در حوزه ارتقا و افزایش ضریب پایداری شبکه ها در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی خواهیم بود.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.pmo.ir/fa/news/62977

لینک کوتاه: https://seanews.ir/47720

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضرورت شناسنامه دار کردن مزارع پرورش ماهی و رتبه بندی کیفی ماهیان گرمابی

ش خرداد 6 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه نویسنده: رائین عبادیان با پیشرفت سریع روشهای نوین آبزی پروری  و همچنین افزایش  جمعیتِ کشور، در یک دهه اخیر به وفور شاهد افزایش تولید  آبزیان در واحد سطح  و رشد کمیتی و روز افزون تاسیس مزارع و تولید ماهیان گرمابی در سراسر کشور بوده ایم، با […]

همچنین بخوانید: