بازدید هیات تجاری روس از بندر انزلی

زمان مطالعه: 1 دقیقه

در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با هیات بلند پایه بخش دولتی و تجاری روسی بر افزایش ترانزیت و صادرات کالا از بندرانزلی به روسیه تاکید شد.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، هیات تجاری روسی متشکل از مسئولین بخش های دولتی و خصوصی این کشور از زیرساخت ها و توانمندی های مجتمع بندری انزلی بازدید و پس از آن با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای گسترش همکاری ها دیدار و به تبادل نظر پرداختند.

در این نشست بررسی فرصت های همکاری مشترک، افزایش تبادلات تجاری، نقش حائز اهمیت و راهبردی بنادر گیلان در کریدور شمال جنوب، گسترش روابط در زمینه های ترانزیتی و فعالیت های تجاری، سبقه قدیمی مجتمع بندری انزلی در تجارت با کشورهای حاشیه دریای خزر، افزایش ترانزیت و صادرات کالا از بندرانزلی به روسیه، ضرورت تسریع لایروبی در بنادر روسیه و همچنین تشریح توانمندی های بنادر روسیه توسط هیات تجاری این کشور، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.pmo.ir/fa/news/62973

لینک کوتاه: https://seanews.ir/47758

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سید محمدجواد طباطبایی، پیشکسوت صنعت حمل و نقل دریایی و بندری…

ی خرداد 7 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش سی نیوز، با خبرشدیم جناب آقای سید محمدجواد طباطبایی، پیشکسوت صنعت حمل ونقل دریایی و بندری ایران و دبیرکل اسبق انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران به دیار باقی شتافت. به این مناسبت متن تسلیتی از جانب روابط عمومی انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته […]

همچنین بخوانید: