سطح بازدارندگی ما به بالاترین حد افزایش یافته است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مهر، امیر شهرام ایرانی با حضور در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در مراسم تجلیل مجلس از ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش، اظهار داشت: ما با اقتدار در صحنه دریا حضور پیدا کرده و در صحنه دریا هر آنچه شیطنت بود، با سیلی محکم پاسخ داده شد.

وی با اشاره به اینکه انزوا گریزی و تحریم ناپذیری مردم سرلوحه کار ما بوده است، ادامه داد: ناوگروه ۸۶ از ۲۹ استان شکل گرفت. شناورهای ما با استفاده از دانش بومی ساخته شده است و نشان دادیم هر گاه اراده کنیم، در اوج توطئه‌ها وظیفه خود را به نحو احسن انجام خواهیم داد.

امیر ایرانی تصریح کرد: ناوگروه ۸۶ مأموریت خود را در مهر ماه ۱۴۰۱ آغاز کرد، البته در یک دوره یک ساله نیز قبل از آغاز این مأموریت کار علمی انجام شد و ما به دریا تسلط پیدا کردیم. دریانوردی ما سبز بود و پیام صلح و دوستی را رساند و همه قوانین به خوبی رعایت شد.

وی تاکید کرد: در هر بندری که حضور پیدا کردیم، ابتدا نماز جماعت برگزار شد و حتی یک شیطنت نیز انجام نشد و با قدرت در دریا و خشکی حضور پیدا کردیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: خوشحالیم که در ایام آزادسازی خرمشهر، خرمشهر دیگری ساختیم و امروز پرچم نظام اسلامی در سراسر دنیا برافراشته است. عمق ژئوپلیتیکی و راهبردی ما به عنوان دست بلند نظام باید تقویت شود.

امیر ایرانی اظهار داشت: چند ابهام راهبردی برای دشمنان ایجاد کردیم و آنان حتماً با این ابهام‌ها صحنه روزگار را ترک خواهند کرد. ما بزرگترین و بالاترین سطح بانک اطلاعاتی را در طول این سفر جمع‌آوری کردیم و امروز در اختیار ماست و سطح بازدارندگی ما به بالاترین سطح افزایش یافته است.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضرورت تشکیل یک ستاد مرکزی برای مدیریت و هدایت توسعه دریامحور

د خرداد 8 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع مصلحت نظام گفت: تشکیل یک ستاد مرکزی برای مدیریت و هدایت توسعه دریامحور ضروری به نظر می رسد اما آنچه را که به عنوان ایجاد پایتخت دوم اقتصادی کشور مطرح می شود را نمی […]

همچنین بخوانید: