پایان ارزیابی شاخص‌های عملکرد ایمنی و بهداشت در بندر شهید…

زمان مطالعه: 1 دقیقه

کار ارزیابی شاخص‌های عملکرد اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از سوی ممیزان اعزامی از سازمان بنادر و دریانوردی پایان یافت.‌

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در راستای ارزیابی و ارتقای عملکرد سیستم مدیریت HSE در مجتمع بندری شهیدرجایی، ممیزی ۶ شاخص اصلی در زمینه ایمنی، بهداشت، محیط زیست، مدیریتی، تامین کنندگان و ایمنی حریق به مدت ۲ روز انجام شد.

در نخستین روز برگزاری انجام ممیزی ها که با حضور “عبدالله جعفری” مدیر کل ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی انجام شد، “حسین عباس‌نژاد” مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن قدردانی از حضور تیم متخصص ارزیابی شاخص‌ها به دستاوردهای ممیزی که مبنایی مناسب در راستای برنامه‌ریزی و هدف گذاری اقدامات HSE در سال جاری و ارتقای وضعیت موجود ایمنی، بهداشت و محیط زیست در سطح اداره کل و تمامی پیمانکاران تحت نظارت، اشاره کرد.

وی همچنین بر الگوبرداری از الزامات و استانداردهای بین‌المللی HSE به منظور تهیه و تدوین دستورالعمل‌های کاربردی و قابل اجرا و متناسب با فعالیت‌ها و فرآیندهای جاری در بندر شهید رجایی و سایر بنادر تابعه با هدف بهبود وضعیت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان تاکید کرد.

جعفری، مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی نیز با ارائه گزارشی از جایگاه اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در بین بنادر کشور از لحاظ عملکرد HSE، به ضرورت مشارکت و همکاری تمامی معاونت‌ها در اجرای الزامات و دستورالعمل‌های HSE و نظارت دقیق بر پیمانکاران زیرمجموعه در راستای دستیابی به بهبود مستمر در زمینه HSE و کاهش حوادث بندری تاکید کرد.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.pmo.ir/fa/news/63084

لینک کوتاه: https://seanews.ir/48088

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ساخت 4 فروند کشتی در شرکت صدرا در چه مرحله ای قرار دارد؟

ش خرداد 13 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه تین نیوز مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از ساخت چهار فروند کشتی توسط شرکت صدرا خبر داد و گفت: به دنبال افزایش ظرفیت ساخت کشتی در بندر انزلی هستیم. به گزارش تین نیوز، علی اکبر صفایی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از ورود تعداد زیادی کشتی […]

همچنین بخوانید: