گلدمن ساکس یک شرکت کشتی‌های دارای محفظه نگهداری ماهی زنده نروژی را خریداری کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

گلدمن ساکس یک شرکت کشتی‌های دارای محفظه نگهداری ماهی زنده نروژی را خریداری کرد

مدیریت دارایی گلدمن ساکس برای خرید کشتی دارای محفظه نگهداری نروژی ناوگان  Frøy توافقی منعقد کرده است که احتمالاً به ارزش 6.6 میلیارد کرون (437 میلیون پوند) خواهد بود.

Frøy's fleet of fish farm service vessels includes some of the world's largest wellboats
Frøy’s fleet of fish farm service vessels includes some of the world’s largest wellboats

Frøy  که ناوگان کشتی های خدمات رسان به مزرعه ماهی شامل تعدادی از بزرگترین کشتی دارای محفظه نگهداری جهان است، بخشی از گروه NTS  بود که سال گذشته توسط SalMar خریداری شد. با این حال، تجارت این شرکت با تجارت اصلی SalMar یعنی پرورش سالمون مطابقت نداشت.

تاویس کانل، یکی از مدیران زیرساخت جهانی در مدیریت دارایی گلدمن ساکس، درباره این معامله که قرار است در سه ماهه سوم سال نهایی شود، گفت: “ما برای سرمایه گذاری در Frøy به عنوان یکی از شرکت های پیشرو بسیار مشتقاق هستیم. ارائه زیرساخت های حمل و نقل و پشتیبانی دارای اهمیت حیاتی در صنعت آبزی پروری دریایی است. کشتی دارای محفظه نگهداری موجودات زنده و کشتی های خدماتی بهترین شیوه‌های آبزی‌پروری در کلاس حیاتی هستند و Frøy در خط مقدم هدایت پایداری قرار دارد. ما مشتاقانه منتظر همکاری با Frøy و تیم مدیریت، کارکنان و مشتریان قدیمی آن در حمایت از رشد بلندمدت و ایجاد ارزش هستیم.

Frode Arntsen، مدیر عامل SalMar اظهار داشت: “ما خوشحالیم که بازنگری استراتژیک را در Frøy که در اوایل سال جاری اعلام شد با موفقیت به پایان رساندیم. پس از یک فرآیند سازنده و  دستیابی به توافق نهایی، ما معتقدیم که بهترین راه حل را نه تنها برای گروه SalMar، بلکه برای همه سهامداران در Frøy پیدا کرده‌ایم. پس از یک فرآیند موفقیت‌آمیز با شرکت‌های ذینفع بسیار معتبر، خریدار برای سهام Frøy  پیدا کرده‌ایم که معتقدیم مناسب است و در آینده شریک قدرتمندی برای فروی خواهد بود.”

A spokesperson for Frøy added: “We are pleased that Goldman Sachs Asset Management is becoming a strategic partner to us to further strengthen Frøy as a leading integrated provider of aqua services to fish farmers. By leveraging Goldman Sachs’ capital, expertise and network, Frøy will be well positioned to develop the business with the intention to continue the sustainable growth of the Company. The team is excited for the next phase of developing the Frøy group.”

سخنگوی Frøy افزود: “ما خرسندیم که Goldman Sachs Asset Management در حال تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک برای ما برای تقویت بیشتر Frøy به عنوان یک ارائه دهنده یکپارچه پیشرو خدمات آبی به پرورش دهندگان ماهی است. با استفاده از سرمایه، تخصص و شبکه گلدمن ساکس، Frøy  موقعیت خوبی برای توسعه تجارت با قصد ادامه رشد پایدار شرکت خواهد داشت. تیم برای مرحله بعدی توسعه گروه Frøy بسیار مشتاق است.

منبع:

https://thefishsite.com/articles/goldman-sachs-snaps-up-norwegian-wellboat-firm

 

 تعداد بازدید:
۰

لینک کوتاه: کپی کن!

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جذب سرمایه گذاری 13 میلیون دلاری یک استارت‌آپ غذاهای دریایی کره‌ای از طریق کشت سلولی

د خرداد 29 , 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه Cellmeat، یک شرکت غذای دریایی کره جنوبی با تمرکز بر میگو و خاویار، 174.17 میلیارد وون (13 میلیون دلار) سرمایه برای پروژه خود جذب کرده است. Cellmeat به تازگی اولین نمونه اولیه خاویار کشت سلولی را در کره معرفی کرده است سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی مانند […]

همچنین بخوانید: