بندر هندیجان از شرایط قرمز کرونایی خارج شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

بندر هندیجان از شرایط قرمز کرونایی خارج شد
دکتر فرهاد ابول نژادیان در گفتگو با مرین‌پرس افزود: با وجود بهبود شرایط کرونایی و نارنجی شدن هندیجان، محدودیت‌های ورود به شهرهای بندری خوزستان از سمت استان‌های بوشهر و هرمزگان اعمال می‌شود.

وی گفت: مناطق ساحلی خوزستان همچنان در قرنطینه هستند و همه فعالیت‌های گردشگری در این مناطق با هدف کنترل ویروس کرونا به طور کامل تعطیل هستند.

ابول نژادیان با بیان اینکه با گرما و شرجی هوا، میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مناطق ساحلی خوزستان را به زیر50 درصد رسیده است خواستار مشارکت مردم در کنترل و مهار کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های ترددی و تعطیل مشاغل پرخطر شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: روند واکسیناسیون در شهرهای ساحلی خوزستان شتاب گرفته است و درماه آینده واکسیناسیون به صورت عمومی و فراگیر در شهرهای ساحلی خوزستان شروع می‌شود.

وی در ادامه از تداوم کنترل مرزهای دریایی و آزمایش “پی سی آر” از خدمه کشتی‌های ورودی به بنادر خوزستان خبر داد و افزود: خوشبختانه به جز یک مورد کرونا دلتا در ماهشهر، مورد جدیدی در مناطق ساحلی خوزستان مشاهده نشده است.

به گزارش مرین‌پرس فعالیت بنادر خوزستان با وجود مخاطرات ناشی از شیوع کرونا همچنان ادامه دارد.

همه کارکنان و پرسنل اداره های بندر و دریانوردی در برابر کرونا واکسینه شدند.

 

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فعال سازی شناورهای رو-رو در بنادر شمالی استراتژی مهم سازمان بنادر/ سازمان بنادر برای خرید شناورهای رو-رو تسهیلات می دهد/ کاهش چشمگیر هزینه حمل‌ و‌ نقل با شناورهای رو-رو

د تیر 28 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه ​​مدیرکل بنادر و دریانوردى و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با تاکید بر اینکه استراتژی و هدفگذاری سازمان بنادر و دریانوردی، جذب و فعال سازی شناورهای رو-رو در بنادر شمالی کشور است، گفت: شناورهای رو-رو، هزینه حمل و نقل را به حداقل می رساند و […]
فعال سازی، شناورهای رو-رو ، بنادر شمالی ،استراتژی ،سازمان بنادر

همچنین بخوانید: