مسئول جدید بسیج دریایی نیروی دریایی سپاه منصوب شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، در مراسمی با حضور دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از مسئولان و معاونان این نیرو ناوسالار یکم پاسدار تیمور پایداره به‌عنوان معاون بسیج دریایی ندسا منصوب و از تلاش‌ها و زحمات ناوسالاریکم پاسدار علینژاد مسئول سابق بسیج دریایی تقدیر شد.

بسیج دریایی یا به عبارتی نیروی دریایی دوم، یکی از راهبردهای کنونی نیروی دریایی سپاه در تأمین امنیت پایدار است که با تدبیر فرمانده نیروی دریایی سپاه در سال ۱۳۹۷ با مشارکت و حضور فعال جامعه صیادی در نوار مرزی خلیج فارس، دریای عمان و دریای خزر تشکیل شد.

همکاری و همیاری بسیجیان غیور، دلیر و شجاع دریایی در عرصه‌های مردم‌یاری، امدادرسانی، امنیت و حضور فعال در دریا، نقش پررنگی در تولید قدرت داشته است به همین جهت ظرفیت‌سازی بسیج دریایی را در دفاع از منافع ملی در سال‌های آتی بیشتر خواهید دید و شنید.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارمنستان گزینه مناسب هند و ایران در کریدور خلیج فارس_دریای سیاه

د مرداد 23 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه ارمنستان گزینه مناسب هند و ایران در کریدور خلیج فارس_دریای سیاه میلاد پاشازاده کد خبر : 1955 ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ با توجه به مشکل ساز بودن جمهوری آذربایجان در کریدور خلیج فارس_دریای سیاه برای هند و ایران، ارمنستان می تواند گزینه مناسبی می باشد. منبع

همچنین بخوانید: