بهره برداری از شناور تفریحی ساحلی مارینا خزر در بندر نوشهر

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، در پنجمین روز هفته دولت با حضور سید محمود حسینی پور استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی،از این شناور تفریحی در آب‌های ساحلی نوشهر رونمایی و چراغ گردشگری دریایی مازندران پس از سال ها با این اقدام و همت جهادی دولت سیزدهم روشن شد.

 

گفتنی است، گردشگری دریایی یکی از آرزوهای اهالی و گردشگران دریادوست خطه شمال به ویژه غرب استان مازندران بود که با بهره برداری از این شناور تفریحی ساحلی، نخستین گام عملی دولت سیزدهم برای آغاز این بخش صنعت گردشگری در استان برداشته شده است.

 

شایان ذکر است که این شناور تفریحی ۲ طبقه توسط سرمایه گذار بخش خصوصی سال گذشته وارد بندر نوشهر شد و پس از آماده سازی و دریافت مجوز های مربوطه قرار است برای استفاده گردشگران در محدوده ساحلی استان مازندران مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

پایان پیام/

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زیردریایی هسته ای شوروی که 2 بار غرق شد!

س شهریور 7 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه مجله تصویری سلاح – زیردریایی های به طور ذاتی ماشین های خطرناکی هستند. آنها برای سفر زیر سطح آب اقیانوس در محیطی ناسازگار با زندگی انسان طراحی شده اند، و بر همین اساس حاشیه بسیار باریکی برای خطا وجود دارد. طی جنگ جهانی دوم، در شرایطی […]
زیردریایی هسته ای شوروی که 2 بار غرق شد!

همچنین بخوانید: