ایجاد امکان حمل یکسره فرآورده‌های نفتی در مجتمع بندری…

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، داود چگنی سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی این اداره کل با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در ایجاد روساخت‌های مناسب برای بارگیری فرآورده‌های نفتی گفت: با هدف تسهیل فرآیند ترانزیت فرآورده‌های نفتی از مبدأ این مجتمع بزرگ بندری به مقصد کشورهای حوزه خلیج فارس، تأسیسات خطوط انتقال همراه با تجهیزات بارگیری مواد نفتی در اسکله 4 مجتمع بندری امام خمینی(ره) احداث شد.
چگنی در ادامه افزود: با تمهید این روساخت‌ها  زمینه برای بارگیری فرآورده‌های نفتی جهت ترانزیت 32 هزار تن نفت کوره از مجتمع بندری امام خمینی(ره) فراهم شد.
یادآور می‌شود علاوه بر اسکله مذکور، پایانه نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندری امام خمینی(ره) با دو پست اسکله تخصصی نفتی با ظرفیت پذیرش کشتی‌های تانکر با ظرفیت ۴۵ هزار تن و همچنین ظرفیت ذخیره‌سازی درجای 360 هزار مترمکعب مجهز به تجهیزات به روز ایمنی و عملیاتی برای ارائه خدمات به مشتریان خود در حوزه فرآورده‌های نفتی می‌باشد.

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تشریح برنامه راهبردی صنایع دریایی کشور با حضور فعالان صنایع…

پ شهریور 30 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش مارین نیوز، سعید جعفری کلهرودی رییس دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور طی نامه ای نمایندگان ارشد سازمان ها، ارگانها، انجمن ها، اتحادیه ها و شرکت های دریایی را دعوت به جلسه کرده است. در این نامه آمده، با توجه به شرایط جدید اقتصادی […]

همچنین بخوانید: