تردد مسافری به قشم کاملاً متوقف است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، آرش نیرومند صبح امروز اظهار کرد: فعالیت اسکله شهید ذاکری قشم به دستور ستاد مدیریت بیماری کرونا متوقف و ورود و خروج مسافر و ساکنان از این بندر مسافری ممکن نیست.

وی افزود: اجرای ممنوعیت طرح تردد بندر شهید ذاکری با دستور رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان توسط اداره بنادر و دریانوردی و با همکاری شرکت تعاونی خیبر خلیج فارس، شرکت توسعه و مدیرت بنادر و فرودگاه منطقه آزاد، گمرگ شهرستان و  دریابانی اجرایی شده است.

معاون فرماندار قشم تأکید کرد: دست‌یابی به نتیجه مطلوب و تغییر وضعیت کرونایی با استفاده از فرصت ایجاد شده برای قرنطینه با همکاری قشموندان و رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی ممکن خواهد بود.

نیرومند خاطرنشان کرد: خسارات ناشی از کرونا در شکل‌های مختلف، همه اقشار جامعه را درگیر کرده و قطع زنجیره انتقال و کنترل و محو این ویروس مرگبار فقط و فقط با همکاری همه گروه‌ها امکانپذیر است.

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افزایش نرخ وسایل و تجهیزات ناشی از بازیافت کشتی‌ها

چ تیر 30 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه   به گزارش مرین‌پرس، موسسه Global Maritime Services Ltd (GMS) بزرگترین خریدار کشتی، وسایل و تجهیزات بازیافت آن‌ها  اعلام کرد افزایش بی رویه نرخ  وسایل بازیافتی  توسط بنگلادش بازار این صنعت را از تعادل خارج کرد ه. است. وی افزود: در پی این افزایش قیمت، پاکستان نیز اعلام کرد نسبت […]

همچنین بخوانید: