فناوری اطلاعات و ارتباطات زیربنای توسعه فعالیت‌ها در اقتصاددریا محور است/ استقبال سازمان بنادر از همکاری با شرکت‌های دانش بنیان بومی در حوزه “فاوا”

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سعید خورسندی در بازدید سایت‌ها و زیرساخت‌های ارتباطاتی حوزه فاوا در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) اظهار کرد: سازمان بنادر و دریانوردی همواره از همکاری با شرکت‌های دانش بنیان بومی در حوزه فاوا استقبال می‌کند و این تعامل می‌باید با ترسیم چشم انداز و تعیین نقش و جایگاه آنها در طرح کلی حاکمیتی حوزه فاوا ادامه پیدا کند.

مدیرکل فاوا با اشاره به لزوم تداوم کسب و کار در بنادر علیرغم تهدیدات سایبری و تاکید بر توسعه بسترهای پشتیبان برای ارتقای امنیت اطلاعات و ادامه خدمت‌رسانی به مشتریان، خاطرنشان کرد: انجام تعمیرات پیشگیرانه به منظور کاهش خرابی ها حرکتی ستودنی است و می‌تواند به عنوان الگویی مفید در دیگر بنادر بهره برداری شود. 

به گفته خورسندی، شاخص‌ها و معیارهای ارزیابی کیفیت خدمات می‌باید در قالبی یکپارچه تعیین شود تا بتوان به سنجه‌ای با مفهوم واحد برای تعیین کیفیت رضایت مشتریان  مورد استفاده قرار گیرد.

یادآور می شود در جریان سفر دو روزه سعید خورسندی مدیرکل دفتر فناوری  اطلاعات و ارتبازات(فاوا) به بنادر خوزستان ضمن دیدار با ابوطالب گرایلو مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، از سایت‌ها و زیرساخت‌های ارتباطاتی حوزه فاوا در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) دیدن کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حضور پرقدرت ارتش امنیت را در آب‌های بین‌المللی فراهم کرده است

چ آذر 8 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمود کارگر ظهر چهار شنبه در دیدار با نیروهای پایگاه دریایی ارتش جزیره خارگ با تبریک روز نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: قطع ید نیروی متجاوز بعثی در دفاع مقدس و ایجاد چتر امنیت دریایی از افتخارات انقلابی نیروی دریایی […]

همچنین بخوانید: