برگزاری هفتمین همایش ملی شناورهای تندرو

زمان مطالعه: 1 دقیقه

هفتمین دوره همایش ملی شناورهای تندرو که مهم ترین گردهمایی در حوزه شناورهای تندرو می باشد توسط انجمن علمی پژوهشی دریایی به میزبانی دانشگاه خلیج فارس بوشهر بیست و پنجم بهمن ماه 1402 برگزار می گردد.

به گزارش مارین نیوز، انجمن علمی پژوهشی دریایی جهت هم افزایی و نوآوری در زمینه علوم شناورهای تندرو به صورت دو سالانه همایش ملی شناورهای تندرو برگزار می کند. به همین منظور 25 بهمن ماه امسال شاهد برگزاری هفتمین دوره و مهم ترین گردهمایی حوزه شناورهای تندرو خواهیم بود که با همکاری نیروی دریایی دانشگاه خلیج فارس (بوشهر) و موسسه کشتی سازی شهید محلاتی به میزبانی دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار می گردد.

شناورهای تندرو به عنوان یکی از مهمترین نقاط قوت و مهمترین ابزار دفاعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تامین امنیت مناطق دریایی (بخصوص دریای خلیج فارس و دریای عمان) و دفاع در مقابل متجاوزان و همچنین بعنوان تنها دارنده شناورهای تندروی با قابلیت پرتاپ موشک در سرعت های بالا در دنیا، اهمیت استراتژیک و منحصر به فردی دارد.

محورهای اصلی این همایش شامل محور راهبردی، محور تاکتیکی، محور تکنیکی و محور ایده پردازی است که موضوعات متنوعی را شامل می شود. 

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.nchsb2023.ir مراجعه نمایند.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تصویب قطعنامه علیه فدراسیون روسیه در مجمع سازمان بین‌المللی دریانوردی/ آیمو از یک آزمون تاریخی سربلند بیرون نیامد

س آذر 14 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه   علی اکبر مرزبان کارشناس ارشد حقوق بین‌الملل و امور دریایی مدیر کل امور دریانوردان، سازمان‌های تخصصی و بین‌المللی سازمان بنادر و دریانوردی بر‌اساس این قطعنامه گروه دولت‌های غربی به ویژه اروپایی، از دولت‌های عضو آیمو درخواست نمودند که علاوه بر محکومیت دولت فدراسیون روسیه، نگرانی […]

همچنین بخوانید: