هدایت منابع و تسهیلات به سمت توسعه دریامحور

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش بازار، کاظم خاوازی امروز (دوشنبه) در حاشیه افتتاحیه هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای ایرانی و صنایع وابسته در جمع خبرنگاران درباره بسته‌های تشویقی برای حمایت از صادرکنندگان در حوزه شیلات افزود: در حال حاضر برنامه جامعی با رییس سازمان شیلات ایران در دست اقدام داریم که کل زنجیره تولید تا صادرات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: بنابراین تلاش داریم منابع و تسهیلاتی که در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد، بر اساس ابلاغیه مقام معظم رهبری در خصوص توسعه دریامحور با دقت هدایت شود تا امکانات وزارت جهاد کشاورزی را به نقاط حساس ببریم که تولید را تحت تاثیر قرار دهد.

وی تصریح کرد: اهداف ما از مرحله تولید آبزیان در بخش شیلات شروع می‌شود اگر تولید را به خوبی حمایت کنیم بحث صادرات نیز به خوبی شکل می‌گیرد یکی از اقدامات وزارت جهاد کشاورزی برنامه ریزی برای صادرات پایدار محصولات شیلاتی است.

خاوازی افزود: همچنین در تولید تخم چشم زده به تکنولوژی‌های خوبی دست پیدا کردیم و در آینده نزدیک در طول زنجیره تولید آبزیان قرار خواهد گرفت.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

توسعه دریا محور بستری برای تمدن سازی

د آذر 13 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه تعدد دستگاه های متولی یکی از موانع بزرگ همسویی فعالیت بخش های مختلف بوده و هست که در بند یک سیاست های کلی توسعه دریامحور برای حل این مشکل بر سیاست گذاری یکپارچه امور دریایی و تقسیم کارملی به درستی تاکید شده است. منبع

همچنین بخوانید: