پهلوگیری ۱۱ فروند کشتی حامل کالا‌های اساسی در بندر امام خمینی

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، امید جهان‌نژادیان از پهلوگیری دو فروند کشتی اقیانوس‌پیما که حامل کالای اساسی گندم است، در بندر امام خبر داد.

وی با بیان اینکه این کشتی‌ها در مجموع حامل ۱۳۶ هزار تن گندم است که یکی از این کشتی‌ها در اسکله غلات بندر امام در حال تخلیه بار خود است، افزود: همچنین کشتی دیگر روز سه‌شنبه برای تخلیه محموله خود در اسکله پهلو می‌گیرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان ادامه داد: با ورود این کشتی‌ها از ابتدای امسال تاکنون، ۷۳۶ هزار تن گندم توسط ۱۱ فروند کشتی وارد بندر امام شده است.

بر این اساس، تدارک و تأمین کالا‌های اساسی و استراتژیک و مورد نیاز مردم، با تلاش شبانه‌روزی نیروی انسانی شرکت بازرگانی دولتی ایران ادامه دارد و به‌لحاظ موجودی کالا در انبارها، بیش از میزانِ مصرف ذخیره‌سازی شده و کالا‌هایی که بر اساس برنامه خریداری شده در حال ورود به کشور است.

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تداوم اعمال محدودیت‌های ورود به سواحل گیلان/ نبود غرق شدگی در آب‌های استان گیلان

س مرداد 5 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه   سیامک حیدری در گفتگو با مرین‌پرس اظهار داشت: با توجه به شرایط قرمز کرونایی در استان گیلان و اکثر استان‌های کشور و تعطیلات پیشِ رو، اعمال محدودیت‌های ورود به سواحل استان گیلان همچنان ادامه دارد. دبیر ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه‌های استان گیلان، افزود: با […]