تاکید بر بکارگیری همه ظرفیت‌ها باید برای مقابله با صید غیرمجاز

زمان مطالعه: 1 دقیقه

تاکید بر بکارگیری همه ظرفیت‌ها  باید برای مقابله با صید غیرمجاز

مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: باید با همه ظرفیت برای حفظ ذخایر آبزیان و برخورد با صید و صیادی غیر مجاز قدم برداشت و حامی صیادان قانونمند شد.
به گزارش اقتصادسرآمد، عقیل امینی در نشست بررسی مسائل و مشکلات صیادان منطقه بردخون خواسته‌های صیادان از جمله برخورد با متخلفین صید ترال کف روب را از خواسته‌های به حق آنان عنوان کرد و افزود: از وظایف شیلات است که با این متخلفان برخورد کند.
مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به ذخایر ارزشمند آبزیان در خلیج‌فارس و اهمیت پایداری صید و صیادی برای نسل آینده بیان کرد: بدون شک کنترل و برخورد با صید غیرمجاز نیازمند همکاری بیش از پیش صیادان، تعاونی‌های صیادی و سایر ارگان‌های ذی‌ربط برای حفظ این سرمایه ملی ضروری است.
امینی تصریح کرد با توجه به ۹۳۶ کیلومتر نوار ساحلی استان بوشهر لازم است شیلات با همراهی و همکاری نیروهای خدوم دریابانی و سپاه این مطالبه صیادان به جد پیگیری، تا حاصل این همکاری خوشحالی دل صیادان زحمتکش شود.
امینی با قدردانی از حمایت‌های دستگاه مرتبط از جمله دستگاه قضا، نیرو دریابانی سپاه، دریابانی در برخورد با صید و صیادی غیرمجاز عنوان کرد: باید با همه ظرفیت برای حفظ ذخایر آبزیان و برخورد با صید و صیادی غیر مجاز قدم برداشت و حامی صیادان قانونمند شد.
در این نشست که دشتیان رئیس گروه امنیتی انتظامی استانداری بوشهر و نمایندگانی از نیروی دریابانی، نیرو دریایی سپاه، بخشدار، تعاونی صیادان و جمعی از صیادان آن منطقه حضور داشتند صیادان به بیان مسائل و مشکلات خود از جمله تخلفات ترال کف روب در صیدگاه‌های منطقه پرداختند و خواستار برخورد جدی و قاطع با این صیاد نماها شدند.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از اقتصاد سرآمد

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شمارش معکوس برای عقد قرارداد راه‌آهن رشت- آستارا با روس‌ها

س بهمن 17 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه گروه امید اسماعیلی – طی مراسمی و با حضور وزیر راه و شهرسازی ۶٨۵ ناوگان نو و بازسازی شده به ارزش بیش از ٣هزار میلیارد تومان به شبکه ریلی پیوست. انعقاد قرارداد ساخت داخل ۵٠٠ واگن مسافری تا پایان سالوزیر راه و شهرسازی گفت: هر شرکتی که […]

همچنین بخوانید: