نیروی دریایی ارتش دانشگاه عظیمی در حوزه علوم مهندسی و انسانی است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام خسروپناه ظهر پنجشنبه در جمع فرماندهان و مدیریت منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش- بندرعباس بیان کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش، نه تنها یک نیروی نظامی، دفاعی و امنیتی بلکه دانشگاه عظیمی در حوزه علوم مهندسی و انسانی است.

وی اظهار کرد: دشمن گمان نمی‌کرد روزی فرا برسد که نیروی دریایی ارتش ایران به حد مقتدر و قدرتمند در عرصه دریاها و اقیانوس‌ها مأموریت انجام دهد. مأموریت‌ها و کارهای نیروی دریایی ارتش را ظهور مفهوم علم، عقل و حکمت است.

حجت الاسلام خسروپناه با بیان اینکه الگوی تعلیم و تربیت در ارتش، کاملاً کاربردی و الگو برای مجامع آموزشی است، اضافه کرد: اقتدار امروز دریایی ایران را از دوران هخامنشی تا کنون، مثال زدنی است.

وی با بیان اینکه استفاده صحیح از ظرفیت‌های دریا جامعه ساز است و عدم استفاده از آن ظرفیت عظیم تمدن سوز، خاطرنشان کرد: اگر دانشگاه علوم و فنون دریایی نیروی دریایی ارتش رشد نمی‌کرد امروز شاهد ساخت و تولید صنایع نظامی نبودیم.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

یک نفتکش در دریای مرمره غرق شد

پ بهمن 26 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه منابع ترکیه‌ای تایید کردند که یک نفتکش در جنوب غربی دریای مرمره به دلیل نشت آب غرق شد. به گزارش مانا، اداره کل ایمنی سواحل (KEGM) از آغاز تلاش برای نجات خدمه نفتکشی که در دریای مرمره غرق شد متشکل از ۶ نفر که شهروند ترکیه […]
یک نفتکش در دریای مرمره غرق شد

همچنین بخوانید: