اعطای نشان ویژه اقتصاد مقاومتی به ایزوایکو – ایزوایکو

زمان مطالعه: 1 دقیقهمجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، در نخستین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی هرمزگان که امروز سه‌شنبه اولین روز از آخرین ماه سال با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان و جمعی از مسوولان در بندرعباس برگزار شد، از بین بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی استان به‌ عنوان شرکت برتر حوزه اقتصاد مقاومتی معرفی و قدردانی شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، روز سه شنبه در آیین اعطای نشان اقتصاد مقاومتی از دکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو تجلیل شد.

مهندس دوستی استاندار هرمزگان در این جشنواره، گفت: اقتصاد مقاومتی یکی از ابتکارات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی است که بارها بر مردمی سازی اقتصاد و فعال کردن بخش خصوصی در این زمینه تاکید دارند.

مهدی دوستی افزود: در این جشنواره تلاش شده از زحمات تولیدکنندگان و صنعت گرانی که در حوزه مردمی‌ سازی اقتصاد، عمل به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از خام فروشی و توسعه زنجیره‌ های ارزش که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز هست اقدام کرده بودند، تجلیل شود.

در این مراسم علاوه بر مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران، ازشرکت‌ های؛ فولاد هرمزگان، پالایشگاه نفت بندرعباس، فولاد کاوه جنوب، پالایش نفت آفتاب، پالایش گاز سرخون و قشم، مدیریت تولید برق هرمزگان، رویان پلیمر خلیج فارس، آب و برق و تاسیسات قشم، رویان پلیمر خلیج فارس، پردیس میگوی جاسک ، فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان و ده شرکت دیگر حائز نشان اقتصاد مقاومتی شدند.

لازم به ذکر است در کنار نخستین جشنواره اعطای نشان اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان همزمان یادواره شهدای کار و تولید استان با برپایی غرفه های نمایشگاهی توسط صنایع برتر استان برگزار گردید که ایزوایکو نیز با برپایی غرفه در این رویداد حضوری مؤثر داشت.


منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقبال چشمگیر مردم از نمایشگاه رسانه‌های ایران

س اسفند 1 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌ها، این روزها با استقبال قابل‌توجهی از سوی مدیران و مردم همراه شده است. مصلای امام خمینی (ره) این روزها آوردگاهی برای تعامل و صحبت‌های رودررو و صریح مردم با مدیرانی است که آمده‌اند تا با رسانه‌ها به شکلی صریح و بی‌پرده سخن بگویند […]

همچنین بخوانید: