حل مشکل ترافیکی ناشی از ازدحام تردد کامیون‌های ترانزیتی در ورودی بندر بوشهر

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد شکیبی نسب مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در تشریح این خبر اظهار کرد: به دنبال ترافیک ایجاد شده در ورودی بندر بوشهر ناشی از توقف تانکرها؛ در نشستی اضطراری با دستگاه‌های مربوطه از جمله مدیر کل اقتصادی استانداری، مسوول پیگیری‌های ویژه استاندار، ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برای گره‌گشایی از مشکل کندی تردد تصمیم‌گیری شد.

وی بیان کرد: تا پیش از این کامیون‌ها برای تخلیه بار تراتزیتی در مجتمع بندری نگین ابتدا باید برای اقدامات کنترلی به محدوده پلیس راه قدیم پلیس راه بوشهر – برازجان می‌رفتند که با پیگیری‌های انجام شده و نگاه سازنده و مثبت دستگاه‌های متولی از امروز انجام اقدامات کنترلی کامیون‌های ترانزیتی در ورودی مجتمع بندری نگین انجام خواهد شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: عامل اصلی در ترافیک ایجاد شده فعال شدن مجتمع بندری نگین در ترانزیت مشتقات نفتی است که با هدف رونق بندر بوشهر از ماه گذشته عملیاتی شده است.

شکیبی نسب اظهار کرد: بندر بوشهر با جذب سرمایه گذارانی توانمند در مسیر رونق روزافزون قرار گرفته است که این روند در مسیر ورودی به بندر بوشهر (خیابان طالقانی) ازدیاد تردد کامیون‌ها را به دنبال داشته است.

وی افزود: با توجه به پروژه در حال احداث جاده دوم دسترسی به مجتمع بندری نگین، با افتتاح این پروژه تا پایان خردادماه سال آینده بخش عمده تردد کامیونی از بندر بوشهر به مجتمع نگین منتقل و ترافیک ورودی به بندر بوشهر به طور کامل روان خواهد شد.

شکیبی نسب اظهار کرد: با همه این شرایط و مشکلات مقطعی ایجاد شده در تردد هم‌استانی‌ها از صبر و شکیبایی شهروندان کمال قدردانی و امتنان را داریم.

وی افزود: با ابلاغ سیاست‌های کلی توسعه دریامحور از سوی رهبر معظم انقلاب رسالت سنگینی بر دوش بنادر استان بوشهر گذاشته شده که بدون تردید تلاش در این عرصه رونق و اشتغالزایی بیشتر بنادر را به دنبال خواهد داشت.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آب‌های ساحلی خوزستان از روز شنبه مواج می‌شود

ج اسفند 4 , 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آب‌های ساحلی خوزستان و شمال غرب خلیج فارس از روز شنبه (فردا) مواج و توفانی خواهد شد. محمد سبزه زاری در گفتگو با خبرنگار مانا افزود: بر‌اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آب‌های شمال غرب خلیج فارس و نوار ساحلی خوزستان و مناطق آبراهی […]
آب‌های ساحلی خوزستان از روز شنبه مواج می‌شود

همچنین بخوانید: