کشف بیش از ۳۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در نوار ساحلی بوشهر

زمان مطالعه: 1 دقیقه

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف ۴ فروند شناور و کشف بیش از ۳۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در نوار ساحلی استان بوشهر خبر داد.

کشف بیش از ۳۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در نوار ساحلی بوشهر

به گزارش خبرنگار مانا در بوشهر، سرهنگ ستاد یداله شرفی در گفتگویی با اشاره به کشف سوخت قاچاق در نوار ساحلی استان بوشهر اظهار داشت: با رصد و اشراف اطلاعاتی با پایش مرز‌های دریایی با استفاده از امکانات الکترونیکی و اپتیکی چهار فروند شناور شامل لندیگ‌کراف، یدک کش و لنج باری حامل سوخت قاچاق توقیف شد.

وی با اشاره به اینکه مرزبانان موفق شدند مقدار ۳۱۲ هزار و ۶۰۰ لیتر سوخت قاچاق گازوئیل  کشف کنند گفت: قاچاقچیان قصد داشتند این محموله‌های قاچاق را به سواحل حاشیه خلیج فارس حمل کنند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش سوخت کشف شده ۹۳ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال برآورد شده و در همین رابطه ۹ نفر به مقامات قضایی معرفی شدند.

سرهنگ شرفی گفت: در راستای تحقق شعار سال، مرزبانان با قاطعیت و نیز اقدامات هدفمند اطلاعاتی و عملیاتی با پدیده قاچاق برخورد قاطعانه خواهند کرد.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از مانا

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اتهام آمریکا به چین مبنی بر حملات سایبری از طریق جرثقیل‌های بزرگ بندری

ش اسفند 5 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه چین اتهامات امنیت سایبری توسط جرثقیل‌های بندری (crane) ساخت چینی در آمریکا را تراوشات ذهنی مسئولان آمریکایی خواند و گفت شرکت سازنده چینی این جرثقیل‌ها ۸۰ درصد سهم بازار را در بیش از ۱۰۰ بندر جهان برعهده دارد. به گزارش گروه بین‌الملل مانا به نقل از […]
اتهام آمریکا به چین مبنی بر حملات سایبری از طریق جرثقیل‌های بزرگ بندری

همچنین بخوانید: