توقیف محموله مواد مخدر در بندر هندیجان

زمان مطالعه: 1 دقیقه

توقیف محموله مواد مخدر در بندر هندیجان

 

سردار لطفعلی پاکباز در گفتگو با مرین‌پرس افزود: در جریان این عملیات مشترک ۱۰۳ کیلوگرم تریاک قبل از خروج از شهر بندری هندیجان توقیف شد.

وی گفت: دو متهم به قاچاق مواد مخدر بازداشت و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان گفت: این محموله مواد مخدر از طریق دریا (خلیج فارس) وارد کشور شده و قرار بود به خارج از کشور ترانزیت شود که با هوشیاری ماموران دریابانی و پلیس مبارزه با مواد مخدر قاچاقچیان نتوانستند محموله مواد مخدر را از منطقه خارج کنند و به دام افتادند.

در سال جاری دستِ کم سه محموله مواد مخدر که از طریق دریا وارد منطقه شده بود کشف و ضبط شد.

سال گذشته نیز سه فروند شناور حامل مواد مخدر در مناطق ساحلی و آب‌های شمال غرب خلیج فارس توقیف و محموله مواد مخدر آنان کشف و ضبط شد.

شورای مبارزه با مواد مخدر خوزستان بار‌ها نسبت به حمل و ترانزیت مواد مخدر از طریق خلیج فارس به مناطق ساحلی استان هشدار داده است.

قاچاقچیان سال‌هاست از طریق خلیج فارس مواد مخدر به کشور وارد می‌کنند، ولی بار‌ها با هوشیاری ماموران دریابانی و پلیس مبارزه با مواد مخدر در اهداف شوم خود ناکام شدند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انتقال صنایع آب بر به پسکرانه های بندری یک ضرورت است/ لزوم ورود مجلس و دولت برای جانمایی مناسب صنایع‌ آب‌‌بر و هزینه‌بر

چ مرداد 6 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه انتقال صنایع آب بر به پسکرانه های بندری به ویژه جنوب کشور، یک ضرورت است، گفت: مجلس و دولت نسبت به جانمایی مناسب صنایع‌ آب‌‌بر و هزینه‌بر ورود کنند. اله‌وردی دهقانی […]
انتقال صنایع آب ،پسکرانه های بندری ،ضرورت، اله‌وردی دهقانی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس