برگزاری مانور امداد و نجات دریایی در بندر شهید حقانی

زمان مطالعه: 1 دقیقه

برگزاری مانور امداد و نجات دریایی در بندر شهید حقانی
تین نیوز


مانور امداد و نجات دریایی و اقدامات خرابکارانه با حضور اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بندر شهید باهنر، کارکنان آتش نشانی بندر شهید باهنر، یگان حفاظت، ایستگاه آتش نشانی شهر بندرعباس، اورژانس بندر شهید باهنر و جمعی از کارکنان تعاونی شناورهای بندر شهید حقانی و روابط عمومی برگزار شد.

 

 

به گزارش تین نیوز به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا محمدحسینی تختی در حاشیه این مانور بیان کرد: این مانور به منظور پیشگیری از بروز حوادث احتمالی برگزار شد.

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان با اشاره به بخشی از سناریوی از پیش طراحی شده این مانور گفت: در قسمت نخست این مانور با اقدامات خرابکارانه برای اختلال در سامانه فروش بلیط شناور، متصدیان سامانه امکان ثبت و فروش بلیط را نداشته و باعث هرج و مرج و شلوغی در سالن مسافری می شوند.

وی ادامه داد:در بخش دوم این مانور که با برخورد شناور به جسم زیرآبی نامشخص قادر به ادامه سفر نبوده، با کمک دو شناور دیگر اقدام به خروج مسافران و بازگشت به بندر شهید حقانی کردند.

محمدحسینی تختی خاطر نشان کرد: برگزاری مانورهای دوره ای با مشارکت سایر ارگان ها بسترساز اقدامات موثر و به موقع برای جلوگیری از حوادث احتمالی خواهد بود.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از تین‌نیوز

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ترددهای دریایی در خلیج فارس و تنگه هرمز مختل می شود

ی اسفند 20 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه تین نیوز بر اساس هشدار دریایی سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور از فردا دوشنبه تا عصر چهارشنبه آب ها جنوب با افزایش سرعت وزش باد و ارتفاع امواج دریا مواجه خواهند شد. به گزارش تین نیوز به نقل پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مخاطره این سامانه […]

همچنین بخوانید: