نقش کلیدی انجمن کشتیرانی در توسعه اقتصاد دریا محور ایران

زمان مطالعه: 1 دقیقه

مهدی ضیغمی معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه و تجارت ایران طی  تقدیرنامه ای از دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران جناب آقای مسعود پل مه جهت برگزاری همایش اقتصاد دریا محور ایران تقدیر و تشکر نمودند.

متن این تقدیرنامه به شرح ذیل است:

جناب آقای پل مه

دبیرکل محترم انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران

باسلام و احترام

نظر به تلاشش و کوشش انجمن محترم کشتیرانی و خدمات وابسته ایران در برگزاری “همایش اقتصاد دریامحور ایران” بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر سازمان توسعه تجارت را از آن انجمن محترم ابراز نموده و موفقیت روز افزون تشکل مذکور را از خداوند متعال مسئلت دارم.

بدیهی است ضرورت مدیریت هماهنگ ، یکپارچه و آینده نگر در حوزه کریدورشمال و جنوب و لزوم انسجام سیاست ها و برنامه ها در زمینه ارایه خدمات لجستیکی و حمل و نقل ترکیبی بارویکرد بهبود توسعه مستمر در راستای مقابله با جنگ اقتصادی از مهمترین اولویت های سازمان توسعه و تجارت بوده است و انتظار می رود آن انجمن محترم به عنوان بازوی فکری و اجرایی بخش عمومی کشور یاری رسان این امر باشد.

امید است با اتکا به عنایت حضرت حق و ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) شاهد اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

مهدی ضیغمی

معاون وزیر و رییس سازمان توسعه و تجارت ایران

 

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آخرین یافته ها و داده های کلیدی تجارت ماهی و غذاهای دریایی در روسیه

چ اسفند 23 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه Euromonitor[1] International    فوریه 2022   ماهی و غذاهای دریایی در روسیه یافته‌ها و داده‌های کلیدی حجم کل فروش با 2 درصد افزایش در سال 2021 به 1.3 میلیون تن رسید. سخت‌پوستان بهترین دسته در سال 2021 هستند که حجم کل فروش آن‌ها با 14 درصد رشد […]

همچنین بخوانید: