فرمانده نیروی دریایی ارتش از جزیره خارگ بازدید کرد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران ظهر جمعه با حضور در جزیره خارگ، از ایستگاه دریایی این جزیره بازدید کرد.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به توانمندی بالای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: نیروهای مسلح ما به توانمندی بالایی از نظر آمادگی و توان رزمی و دفاعی و تجهیزات دست یافته‌اند.

امیر دریادار ایرانی اضافه کرد: جزیره خارگ نیز دارای موقعیت بسیار مهم و حساسی است و نیروی دریایی ارتش در این جزیره دارای توانمندی و آمادگی بالایی است.

به گزارش خبرنگار مهر، در این بازدید سالن تیراندازی شهید جلیل امیری نیروی دریایی ارتش با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرزند شهید امیری در جزیره خارگ افتتاح شد.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هشدار هلال احمر نسبت به افزایش ۵۰ درصدی حوادث ساحلی در ایام نوروز + توصیه های ایمنی

ج فروردین 3 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه تین نیوز ستاد نوروزی هلال احمر در اطلاعیه ای اعلام کرد: براساس آمارهای به دست آمده، میزان حوادث ساحلی بویژه در سواحل بوشهر نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته است. به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، در اطلاعیه ستاد ملی خدمات یکپارچه […]

همچنین بخوانید: