بازدید معاون وزیر حمل و نقل تاجیکستان از بندر شهید بهشتی چابهار

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، معاون وزیر حمل و نقل تاجیکستان در راستای آنچه که رایزنی برای توسعه روابط تجاری و همکاری های ترانزیتی می خواند، با حضور در چابهار از زیرساخت های تجهیزاتی و محوطه های پشیبانی بندر شهید بهشتی بازدید کرد.

هیات تاجیکستانی در این سفر همچنین با مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، مسئولان منطقه آزاد  و حمل و نقل جاده‌ای چابهار دیدار و در خصوص مراودات تجاری  و توسعه ترانزیت کشور جمهوری تاجیکستان از طریق بندر شهید بهشتی مذاکره کردند.

در این نشست، قلاسم عسکری، نسب مدیرکل بنادرو دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با تشریح ظرفیت ها و امکانات چابهار که می تواند پل ارتباطی کشور تاجیکستان برای دسترسی به اقیانوس هند باشد، بر آمادگی این بندر برای تسهیل تجارت و همچنین واگذاری محوطه های پسکرانه جهت سرمایه‌گذاری تاکید کرد.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جای خالی بخش خصوصی در سفر رئیس جمهور به پاکستان

چ اردیبهشت 5 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه تین نیوز فاز اول بندر فاو اجرایی شده است و مدیریت اجرا نیز را نیز همان شرکتی در اختیار گرفته که اپراتور اجرایی بندر جبل علی است. این شرکت ترکیه ای سرمایه گذاری هنگفتی نیز در بندر اکتاوو انجام داده است. همچنین دولت عراق و ترکیه […]

همچنین بخوانید: