همرزمانم به عشق ولایت دل امواج خطر را شکافتند

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، امیردریادار دوم فتاحی جانشین منطقه یکم امامت نداجا و فرمانده ناوگروه ۸۶ در حاشیه بازدید اساتید و دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش از این منطقه در بندرعباس اظهار کرد: از مهم‌ترین ارکان اصلی زندگی بشری، امنیت است و نیروی دریایی ارتش سال هاست در دل دریاها و اقیانوس‌ها برای منافع و منابع کشور امنیت آفرینی می‌کند.

به گفته وی، خانواده کارکنان نیروی دریایی ارتش، موتور محرک این نیروی راهبردی در تحمل سختی‌های دوری از همسران و پدران خود هستند.

دریادار فتاحی با بیان اینکه مأموریت ۸ ماهه ناوگروه ۸۶ با برد عملیاتی بیش از ۶۵ هزار کیلومتر عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران را افزایش و وجهه دفاعی، سیاسی و امنیتی کشور را ارتقا داد، اضافه کرد: تلاش مضاعف همرزمانم در ناوگروه ۸۶ نشأت گرفته از سیره نبوی و عشق به ولایت بود که با تمام وجود دل امواج خطر را شکافتند.

وی افزود: کلید فتح ناوگروه ۸۶ در گذر از امواج اقیانوس‌ها و طوفان‌های سهمگین، ریشه در اعتقادات راسخ جوانان نیروی دریایی ارتش به خداوند متعال و اعتماد قلبی به فرامین مقام عظمای ولایت در جمله ما می‌توانم دارد.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بنادر بوشهر به تجهیزات مخابراتی ساحلی مجهز می شود

چ اردیبهشت 26 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه تین نیوز مدیرکل بنادر و دریانوری استان بوشهر گفت: با هدف رفع نقاط کور رادیویی و تقویت ارتباط رادیویی، بنادر این استان به ١۶ دستگاه وی.اچ.اف ساحلی و چهار دستگاه رادار و ۲ ایستگاه مخابراتی (بدون اپراتور) تجهیز می شود. به گزارش تین نیوز به نقل از […]

همچنین بخوانید: