تداوم رونق گردشگری دریایی جنوب کشور در فصل بهار

زمان مطالعه: 1 دقیقه

تداوم رونق گردشگری دریایی جنوب کشور در فصل بهار

 

مصطفی فاطمی در گفتگو با خبرنگار مانا اظهار داشت: هر ساله با مساعد شدن شرایط آب و هوایی در جنوب کشور شاهد رونق گردشگری دریایی و ساحلی در نوار ساحلی خلیج فارس و دریای مکران و نیز جزایر خلیج فارس هستیم.

مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ادامه داد: حضور گردشگران از اوایل زمستان شروع می شود و در تعطیلات نوروزی به اوج خود می رسد.

وی خاطرنشان ساخت: اما امسال به دلیل خنک‌تر بودن هوا و وجود تعطیلات بیشتر در فصل بهار، همچنان شاهد حضور پررنگ و چشمگیر گردشگران در جزایر و نوار ساحلی جنوبی کشور هستیم که به نظر می رسد این وضعیت تا پایان خرداد ماه ادامه داشته باشد.

این مقام مسئول در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بیان داشت: این وضعیت باعث شده تا عوامل خدمات دهنده گردشگری در جنوب کشور نیز از رونق بهتری نسبت به سالهای گذشته برخوردار باشند.

فاطمی اذعان داشت: با توجه به استقبال چشمگیر گردشگران از جزایر و سواحل جنوبی کشور، توسعه زیرساختهای گردشگری در این مناطق در دستور کار قرار دارد و هر ساله شاهد تخصیص اعتبارات ویژه به توسعه سواحل خلیج فارس، جزایر و سواحل مکران هستیم.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از مانا

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حضور ایزوایکو در نخستین رویداد بین المللی اقتصاد دریامحور قشم – ایزوایکو

چ اردیبهشت 26 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه نخستین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور با رویکرد معرفی ظرفیت‌های اقتصاد دریا و توسعه دریامحور با حضور بزرگترین زیرساخت صنایع دریایی کشور در جزیره قشم گشایش یافت. اولین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور، روز سه‌شنبه ۲۵ […]

همچنین بخوانید: