«سینا» اپراتور بندر پارسیان شد

زمان مطالعه: 1 دقیقه

«سینا» اپراتور بندر پارسیان شد

شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و صنایع انرژی‌بر پارسیان تفاهم‌نامه «اپراتوری و سرمایه‌گذاری بندر پارسیان» را امضا کردند و برای توسعه فعالیت‌های بندری و دریایی این بندر به توافق رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری ترابران، روابط عمومی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا اعلام کرد که در حاشیه نمایشگاه همتایابی اقتصاد دریا محور در منطقه آزاد قشم و با حضور عباس علی‌آبادی، وزیر صمت تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان و شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا امضاء شد.

به‌موجب این تفاهم‌نامه شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا اپراتور بندر پارسیان شد.

طرفین این تفاهم‌نامه، توافق کردند که از ظرفیت‌های یکدیگر در جهت توسعه فعالیت‌های بندری و دریایی بندر پارسیان استفاده کنند.

گفتنی است؛ بندر پارسیان در ۴۰۰ کیلومتری غرب بندر شهیدرجایی و ۵۰ کیلومتری شرق عسلویه واقع شده و با ۴ پست اسکله با آبخور ۱۸ متر و با قابلیت پذیرش شناورهایی به ظرفیت ۱۲۰ هزار تن به‌عنوان یکی از بنادر جدیدالاحداث کشور محسوب می‌شود که ظرفیت تخلیه و بارگیری فعلی آن ۵ میلیون تن است که پس از اتمام طرح توسعه ظرفیت آن به ۲۰ میلیون تن در سال افزایش خواهد یافت.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از ترابران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هدف شرکت Aquatech جلب توجه درنمایشگاه اخیرآبزی پروری انگلستان است

چ اردیبهشت 26 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه 7 می 2024گروه Gael Force[1] تولید کننده زیرساخت‌های مزارع ماهی، با هدف ایجاد تأثیر ماندگار در کنفرانس آتی Aquaculture UK، از طرح‌ دو قطعه جدید کیت aquatech پرده برداری کرده است. [1] Gael Force Groupتولید کننده و تأمین کننده محصولات دریایی، فناوری و خدمات دریایی برای […]

همچنین بخوانید: