انعقاد تفاهم‌نامه‌های سه‌گانه با محوریت اقتصاد دریامحور

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش بازار، سه تفاهم‌نامه با محوریت اقتصاد دریا محور با عناوین «اجرای فاز اول شهر مولد دلیران»، «نوسازی و بهسازی مزارع میگو» و «مزرعه ماهی در قفس در سواحل مکران» با همکاری سازمان شیلات ایران، مؤسسه جهاد توسعه و شورای عالی صنایع دریایی منعقد شد.

اولین تفاهم‌نامه با موضوع همکاری مشترک در اجرای فاز اول شهر مولد دلیران بین سازمان شیلات، شورای عالی صنایع دریایی، مؤسسه جهاد توسعه و یک شرکت دانش‌بنیان ارزش به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد تومان، به امضای طرفین رسید.

تفاهم‌نامه دوم همکاری مشترک در اجرای طرح نوسازی و بهسازی مزارع میگو در ۱۰۰۰ هکتار از مزارع کشور معرفی شده که بین سازمان شیلات، شورای عالی صنایع دریایی، مؤسسه جهاد توسعه و یک شرکت دانش‌بنیان به ارزش ۲,۰۰۰ میلیارد تومان منعقد شده است.

همچنین، در تفاهم‌نامه سوم نیز همکاری مشترک در اجرای مزرعه ماهی در قفس به ظرفیت ۱۰ هزار تن بین سازمان شیلات، شورای عالی صنایع دریایی، مؤسسه جهاد توسعه و یک شرکت دانش‌بنیان به امضا رسید که ارزش این قرارداد ۳,۰۰۰ میلیارد تومان عنوان شده است.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از تحلیل بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشتی های کروز وارد می شود

ش اردیبهشت 29 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه تین نیوز معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری گفت: ساماندهی واردات کشتی تفریحی و کروز در برنامه هفتم توسعه مورد توجه قرار گرفته است. به گزارش تین نیوز به نقل از بازار، جواد واحدی  با بیان این که در برنامه هفتم […]

همچنین بخوانید: