بازگشت ناو شهید مهدوی نیروی دریایی سپاه از ماموریت اقیانوسی

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، دریادار «علیرضا تنگسیری» فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم استقبال از ناو گروه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ناو سردار شهید نادر مهدوی نیروی دریایی سپاه در قالب پنجمین ناوگروه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در اقیانوس هند و مدار ۲۲ و نیم درجه نیم کره جنوبی به اجرای مأموریت پرداخت.

دریادار تنگسیری افزود: دلاور مردان نیروی دریایی سپاه برای نخستین بار توانستند از خط استوا عبور کرده و وارد نیم کره جنوبی شوند.

وی رمز این موفقیت‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را وجود وحدت و هم افزایی بین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دانست.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: نیروی دریایی ارتش و سپاه با تکیه بر ایمان و عزم راسخ و بهره برداری از توانمندی‌های دفاعی و نظامی پیشرفته و بازدارنده، به کابوس دشمنان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای تبدیل شده است.

سردار تنگسیری افزود: وحدت، اخوت، همدلی و همراهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره موجب رضایت ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) و یاس و ناامیدی دشمنان شده است.

وی گفت: مأموریت نیروی دریایی سپاه برای حضور در آب‌های دور دست در کنار دریادلان نیروی دریایی ارتش قهرمان افق‌های بلندی را نمایان کرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استفاده ۵۲۳ فروند کشتی در جهان از سوخت LNG

ش اردیبهشت 29 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه فعالیت ۵۲۳ فروند کشتی در حال حاضر با سوخت LNG فعالیت می‌کنند(نیم درصد ناوگان صنعت کشتیرانی)، و ۵۶۰ فروند نیز در دست ساخت می باشد.   به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا، مؤسسه Drewry با انتشار گزارشی با اشاره به اینکه تقاضای جهانی LNG روز به […]

همچنین بخوانید: