توانمندی نداجا در تأمین امنیت شاهراه‌های تجاری

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در اختتامیه اجلاس سراسری نماز نداجا، خطاب به مبلغین و فرماندهان منتخب مناطق و پایگاه‌های نیروی دریایی اظهار داشت: حرکت شما باعث عزت جهان اسلام است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به احداث مدارس قرآنی و تاکید بر بهسازی و نوسازی مساجد در تمامی مناطق و پایگاه‌های نداجا گفت: ما با مباحث قرآنی شروع و با توجه ویژه به نهج‌البلاغه و قرآن، سعی کردیم نگاه خاصی به فعالیت‌های قرآنی و مراکز آموزشی قرآنی داشته باشیم.

امیر دریادار ایرانی در ادامه گفت: فرهنگ از آموزش تأثیر می‌پذیرد؛ لذا هرچه بتوانیم مساجد و آموزش‌های قرآنی را پویاتر کنیم، رشد بیشتری خواهیم داشت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش به سالروز بازگشت غرورآفرین ناوگروه ۸۶ اشاره و با بیان اینکه با اعتلای فرهنگ قرآنی بهتر می‌توانیم فرهنگ اسلامی و ایرانی را به جهانیان نشان دهیم، عنوان کرد: یکی از دستاوردهای فعالیت‌های قرآنی، ناوگروه ۸۶ و حضور دائمی در دریاها و اقیانوس‌هاست و همین اعتلای فرهنگ قرآنی باعث دلگرمی دریادلان است.

امیر دریادار ایرانی خاطرنشان کرد: این حضور و ایستادگی دریادلان برگرفته از آموزه‌های قرآنی است که دریادلان ما با اقتدار جلوی بیگانگان می‌ایستند و با افتخار ابراز می‌کنند که می‌توانند علاوه بر امنیت شاهراه‌های تجارت کشور، امنیت شناورهای سایر کشورها را هم تأمین کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جنگ غزه ظرفیت کریدور هند-اروپا را نابود می‌کند

ی اردیبهشت 30 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش گروه بین‌الملل مانا، تأثیر جنگ غزه بر دستور کار ژئوپلیتیک واشنگتن در غرب آسیا هر هفته بیشتر می‌شود. حمله متقابل محور مقاومت منطقه، پروژه کریدور اقتصادی هند-خاورمیانه-اروپا (IMEC) را تحت تأثیر قرار داد، مسیری که توسط ایالات متحده طراحی شده و در پیوند حیاتی […]
جنگ غزه ظرفیت کریدور هند-اروپا را نابود می‌کند

همچنین بخوانید: