صدور هشدار دریایی سطح نارنجی در سواحل بوشهر

زمان مطالعه: 1 دقیقه

صدور هشدار دریایی سطح نارنجی در سواحل بوشهر

فرج‌الله شکوهی‌پور در گفتگو با خبرنگار مانا در بوشهر به صدور هشدار دریایی سطح نارنجی در سواحل استان بوشهر اشاره کرد و اظهار داشت: از اواخر هفته جاری تا پنجم خرداد هشدار دریایی سطح نارنجی در استان بوشهر صادر شده است.

وی با اشاره به وزش باد نسبتاً شدید تا شدید شمال غربی با سرعت بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت در استان بوشهر گفت: افزایش ارتفاع موج و تلاطم دریا در خلیج فارس تا ۲.۵ متر پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از اختلال در تردد و فعالیت‌های دریایی در این شرایط آب و هوایی استان خبر داد و افزود: خطر غرق شدن شناور‌ها به ویژه قایق‌ها و شناور‌های سبک و نیمه سنگین، پاره شدن تور‌های صیادی و خطر غرق شدن شناگران در این شرایط جوی وجود دارد.

شکوهی‌پور با تأکید بر خودداری از تردد‌های دریایی از جمله قایق‌های صیادی و تفریحی در سواحل و فرا‌ساحل استان بوشهر گفت: از شنا در نوار ساحلی استان بوشهر پرهیز شود، چون احتمال غرق شدن وجود دارد.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از مانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعمیرات اساسی موفقیت‌آمیز یک دستگاه بالابر ۳۲ متری با اتکاء برتوان و تخصص شرکت دانش بنیان داخلی

س خرداد 1 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، معاون فنی و نگهداری این اداره کل ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به قدمت تجهیز مذکور و اعمال تحریم‌های ظالمانه که موجب عدم دسترسی و ارائه خدمات پشتیبانی منظم و به‌هنگام شد و از […]
تعمیرات اساسی موفقیت‌آمیز یک دستگاه بالابر ۳۲ متری با اتکاء برتوان و تخصص شرکت دانش بنیان داخلی

همچنین بخوانید: