ورود پساب های پالایشگاهی به اروند متوقف شود

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، نادر پسنده در حاشیه بازدید از رودخانه اروند و بررسی وضعیت تامین ایمنی و خدمات دریایی در این رودخانه، با اشاره به چالش سرایت آلودگی به اروند رود و مشکلات ناشی از آن، اظهار کرد: مسئولان پالایشگاه نفت آبادان با تلاش حداکثری و انجام  اصلاحات لازم مانع نفوذ آلودگی به رودخانه شوند.

پسنده با اشاره به محدودیت های عملیاتی محوطه بندری آبادان، گفت : توسعه بندر آبادان و افزایش تجهیزات دریایی و بندری در این بندر، در دست بررسی است.

وی خدمات رسانی به زائران و راهیان نور در تعطیلات نوروز را منظم و منسجم دانست و گفت : امسال گشت های دریایی زائران در یادمان شهدای والفجر هشت، بدون حادثه ای برگزار شد که قابل تقدیر است.

مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی افزود: این سازمان برای تامین اسکله و شناورهای ایمن‌تر و مناسب‌تری به منظور ارائه خدمات بهتر دریایی در اروندکنار  برنامه دارد.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تاکید بر توقف ورود آلودگی نفتی به رودخانه اروند

چ خرداد 9 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه   به گزارش مانا ، مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در بازدید از اروند رود، آخرین وضعیت خدمات دریایی و چالش آلودگی نفتی در اروند را بررسی کرد. نادر پسنده هدف از سفر به بندر آبادان را بررسی وضعیت خدمات دریایی […]
تاکید بر توقف ورود آلودگی نفتی به رودخانه اروند

همچنین بخوانید: