معارفه فرمانده جدید آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت

امروز در مراسمی با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دریادار دوم «مهدی شعبانزاده» به عنوان فرمانده جدید آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت معرفی شد.

امیردریادار دوم مهدی شعبانزاده فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع)
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری امروز در مراسم معارفه فرمانده جدید آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت که با حضور امیر دریادار خانزادی برگزار شد، اظهار کرد: بیش از ۷۰ درصد بدنه مورد نیاز نیروی دریایی ارتش در مرکز فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) تحت آموزش قرار می‌گیرند لذا این مرکز توفیق دارد که از سراسر کشور جوانان ارزشمند و توانمند را گرد هم آورده و نسبت به تربیت آنها برابر الگوها و شاخصه‌های تعیین شده مقام معظم رهبری که دارای سه ویژگی ایمان، شجاعت و دانش هستند، را مورد تربیت قرار می‌دهند.

وی افزود: در این مرکز جوانان برای صیانت و حراست از مرزهای آبی کشور پرورش می‌یابند؛ همچنین گام‌های مثبتی در راستای اعتلای سامانه دفاعی کشور و به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آب‌های دور دست برداشته شده است.

فرمانده سابق آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت گفت: این فرماندهی با تربیت نیروی انسانی متخصص گام مهمی را در راستای بومی سازی تجهیزات و ابزار کمک آموزشی گام مثبتی برداشته است، کارکنان این فرماندهی با عزمی راسخ و بهره‌گیری از مدیریت جهادی در راستای گسترش کیفی و کمی آموزش‌ها گام بردارد و موفق به اجرای سیاست‌های اقتصادمقاومتی گردیده است.

به گزارش مارین‌پرس؛ در این مراسم که با حضور امیر دریادار حسین خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و ارسلان زارع، استاندار گیلان برگزار شد، امیر دریادار دوم مهدی شعبانزاده به عنوان فرمانده جدید آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت معرفی و از زحمات حدودا دو ساله امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری، فرمانده سابق مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) قدردانی و وی به عنوان فرمانده جدید ناوگان جنوب منصوب شد.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

کارشناسی ارشد فیزیک دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

زیست دریایی با فناوری گره می‌خورد

د شهریور 10 , 1399
زیست دریایی یکی از حوزه‌های فناورانه‌ای است که با همراهی ایده‌های خلاق شکوفا می‌شود. صنعتی فناورانه که می‌تواند نقشی موثر در توسعه اقتصادی کشور بازی کند. این صنعت فناورانه قرار است با ایده‌های خلاق دانش‌بنیانی توسعه یابد. کاری که با اعلام فراخوانی شتاب می‌گیرد.
مزارع جلبک دریایی برای تولید انرژی