مرین‌پرس > استان‌های ساحلی > بوشهر > پویانمایی بچه‌های دریا تولید صدا و سیمای مرکز بوشهر رونمایی شد
کد خبر: 10597 4 تاریخ انتشار: مهر 3, 1399

به مناسبت روز ملی مبارزه با استعمار؛

پویانمایی بچه‌های دریا تولید صدا و سیمای مرکز بوشهر رونمایی شدزمان مطالعه: 1 دقیقه

مجموعه پویانمایی بچه‌های دریا تولید صدا و سیمای مرکز بوشهر به مناسبت صد و پنجمین سالگرد شهادت شهید رئیسعلی دلواری رونمایی شد.

به گزارش مرین‌پرس، همزمان با صد و پنجمین سالگرد شهادت شهید رئیسعلی دلواری و روز ملی مبارزه با استعمار، مجموعه پویانمایی «بچه‌های دریا»، ویژه کودکان، با حضور نوادگان و آخرین نبیره دلیر دلیران تنگستان، که رئیسعلی نام دارد در خانه رئیسعلی دلواری رونمایی شد.

این مجموعه پویانمایی در سه قسمت و به مدت ۵۰ دقیقه تولید سال ۱۳۹۹ صدا و سیمای مرکز بوشهر است که با مشارکت مالی مرکز هنر‌های رقومی سپاه امام صادق (ع) این استان برای پخش از شبکه‌های سراسری در روز ۱۲ شهریور روز ملی مبارزه با استعمار آماده شده است.

در مجموعه پویانمایی بچه‌های دریا، سه پسر بچه بوشهری با الگو پذیری از رشادت‌های سردار جنوب ایران و رزمندگان دلیر تنگستان، به مبارزه با ژنرال‌ها و سربازان انگلیسی مهاجم می‌پردازند و آن‌ها را مجبور به خروج از بوشهر و خلیج‌فارس می‌کنند.

4 دیدگاه برای “پویانمایی بچه‌های دریا تولید صدا و سیمای مرکز بوشهر رونمایی شد

  1. سلام ممنون از برنامه زیبای شما
    انیمیشن بسیار حرفه ای بود
    لطف میکنین صدا پیشه ژنرال انگلیسی رو معرفی کنین.‌‌..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

غول حمل و نقل دریایی جهان کارکنان خود را اخراج می‌کند

چ شهریور 12 , 1399
شرکت دانمارکی مرسک که در زمینه حمل و نقل دریایی در سراسر جهان فعال است، اعلام کرد که در یک تغییر ساختاری که یک سوم از کارکنان را تحت تاثیر قرار خواهد داد، نیروهای خود را کاهش می دهد.