مرین‌پرس > بنادر و سواحل > حوادث دریایی > آتش‌سوزی یک فروند لنج تجاری در اسکله بهمن قشم
کد خبر: 9118 تاریخ انتشار: مرداد 13, 1399

آتش‌سوزی یک فروند لنج تجاری در اسکله بهمن قشمزمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: یک فروند لنج باری ظهر امروز در اسکله بهمن جزیره قشم دچار آتش سوزی شد.

به گزارش مرین‌پرس، “علی اشتری” در خصوص حریق در یک فروند لنج تجاری در بندرگاه بهمن جزیره قشم اظهار داشت: ظهر امروز، یک فروند لنج تجاری از جنس چوب، به دلایل نامعلوم دچار حریق شد که بلافاصله پس از مشاهده دود، تیم اطفاء حریق اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد قشم به همراه تیم‌های اطفاء حریق محلی، به منطقه اعزام شده و از خشکی و دریا مشغول مهار آتش هستند.

اشتری اظهار داشت: عوامل بندری و دریایی به محض اعلام اضطرار در محل مستقر و لنج را از منطقه خطر جداسازی و به گوشه ای امن از حوضچه منتقل کردند.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: تیم های امدادی و اطفای حریق دریایی و خشکی متشکل از یک فروند یدک کش تحت عنوان خلیج‌فارس، شناور ناجی ۱۵ متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین مرکز آتش نشانی، گمرک، شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های سازمان منطقه آزاد قشم به همراه یدک کش پیلاری و چند فروند شناور همیار ناجی، به محل اعزام و در حال اطفای حریق می باشند.

اشتری عنوان کرد: حادثه مذکور خوشبختانه هیچ گونه تلفات جانی و جرحی نداشته و علت دقیق حادثه پس از اطفای کامل حریق توسط تیم بررسی سوانح اداره کل بنادر و دریانوردی استان مشخص و به اطلاع عموم خواهد رسید.

این مقام مسوول با بیان اینکه حادثه آتش سوزی هیچ گونه خللی در انجام عملیات دریایی و بندری ایجاد نکرده است اظهار داشت: عملیات اطفاء هم اکنون در منطقه ای امن از حوضچه بندر توسط تیم های اعزامی در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشتی‌های ۵۰ هزار تنی در بندر بوشهر پهلو می‌گیرند

د مرداد 13 , 1399
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: اجرای طرح مجتمع بندری نگین ظرفیت پهلوگیری شناورها در اسکله بندر بوشهر را تا ۵۰ هزار تن افزایش می‌دهد.