غرق‌شدن 3 جوان در دریا و رودخانه های مازندران

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از غرق‌شدن 3 جوان در دریا و رودخانه طی دو روز گذشته خبر داد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

 به گزارش مارین‌پرس، سیدجعفر ساداتی گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع غرق شدگی در پارکینگ 3 سواحل دریای بابلسر، ماموران انتظامی شهرستان سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، جوانی۲۱ساله اهل تهران به علت عدم آشنایی به فنون شنا در دریا غرق شد که با تلاش عوامل امداد و نجات جسد این فرد از آب بیرون کشیده شد و به سردخانه منتقل شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران اظهار کرد: در همین خصوص در ساعت 18 و 53 دقیقه روز پنج شنبه 18 تیرماه در پی کسب خبری مبنی بر غرق مردی در سواحل دریا در آب‌های ساحلی شهرستان نوشهر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت .

ساداتی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، جوانی 22 ساله در روستای “کهنه سرا” در قسمت ساحلی پشت سنگچین در منطقه ممنوعه شنا، اقدام به شنا کرد که به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا غرق شد.

وی با اشاره به غرق پسربچه‌ای در رودخانه در شهرستان نکا، افزود: در پی مراجعه فردی به ماموران انتظامی شهرستان نکا مبنی بر فقدانی پسربچه 13 ساله اش موضوع در دستور کار ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران افزود: با بررسی های میدانی و انجام تحقیقات محلی ماموران دریافتند، این فرد در ساعت 18 در حال شنا در رودخانه به دلیل ناآشنا بودن به فنون شنا غرق شد و جسدش در ساعت یک بامداد صبح امروز از آب بیرون کشیده شد.

ساداتی با هشدار به خانواده‌ها و جوانان از آنان خواست همواره مراقب خود و فرزندانشان باشند تا دچار حوادث دلخراش نشوند.

منبع: فارس

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

کارشناسی ارشد فیزیک دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

محدودیتی برای جابه‌جایی کالای اساسی نداریم/انجام بدون وقفه تخلیه و بارگیری در بنادر

ش تیر 21 , 1399
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تخلیه، بارگیری و ترخیص کالا در بنادر کشور به سهولت و بدون هیچ گونه توقفی انجام می شود.
اسکله بندر شهید رجایی