حجاز در ایزوایکو نفس تازه می کند+عکس

شناور حجاز 66 جهت تعمیرات اساسی وارد مجموعه کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران ایزوایکو شد.

تعمیر کشتی و شناور حجاز 66 در یارد مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران-ایزوایکو
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، این شناور دارای ابعادی به عرض 14و طول 67 متر جهت تعمیرات تخصصی به دست نیروهای متخصص در مجموعه ایزوایکو سپرده شده است.

شناور حجاز 66 باید تعمیرات اساسی و زیرآبی از جمله؛ سندبلاست و رنگ آمیزی بدنه، سوپر استراکچر و عرشه شناور، گاز زدائی، تمیزکاری و شستشوی خازن(بالاست، سوخت و فن موتور خانه) تعویض زینک آند، تعویض ورق بدنه، ضخامت سنجی بدنه، انجام تعمیرات مربوط به کابین ها و راهروهای سوپراستراکچر، سرویس و تعمیر الکترو موتورها، تعمیرات سیستم رانش و انجام تعمیرات مربوط به جرثقیل و سیستم هیدرولیک بر روی آن انجام شود.

ورود شناورها، کشتی‌ها، نفتکش‌ها، کشتی‌های کانتینربر و لایروب‌ها به این مجموعه موجب رونق صنعت کشتی سازی در کشور می شود که این نمایانگر باورمندی و توان انجام کارهای بزرگ توسط متخصصان داخلی است.

قطعاً با ارائه سفارشات ساخت و تعمیرات بیشتر به مجتمع کشتی سازی در بندرعباس شاهد افزایش اشتغالزایی زایی در این مجموعه خواهیم بود.

داک تعمیر کشتی دلفین شرکت پرشیا هرمز کشتی سازی ایزوایکو
داک تعمیر دلفین-ایزوایکو

مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) یک منطقه صنعتی اقتصادی معتبر و شناخته شده است که مجموعه‌های صنعتی و مدرن به ویژه مرتبط با کشتی‌سازی و صنایع وابسته به آن را در خود جای داده است.

ایزوایکو تلاش می‌کند در افق 1404، مجتمعی سرآمد و الگو در صنایع کشتی‌سازی، سکوسازی، ترمینا‌ل‌های نفتی و معدنی در منطقه خلیج فارس باشد.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۵۰ شرکت دانش‌بنیان به توسعه صنایع دریایی کمک می‌کنند

ش آبان 10 , 1399
ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل هوشمند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به استفاده از فناوری در صنعت دریا کرده است و در حال حاضر ۵۰ شرکت دانش بنیان با حمایت معاونت علمی در این حوزه فعالیت می‌کنند.
صنایع دریایی

شاید برای شما جالب باشد