خط کشتیرانی هاپاگ لوید آلمان در دوران کرونا سود کرد

خط کشتیرانی هاپاگ لوید آلمان علی‌رغم شیوع ویروس کرونا در نیمه اول سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۸۵ میلیون یورو سود کرد.

کشتی کانتینربر خط کشتیرانی هاپاگ لوید آلمان
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، “Rolf Habben Jansen” مدیر اجرایی شرکت Hapag-Lloyd AG با اشاره به اینکه درآمد‌های این شرکت با وجود شیوع کرونا  در نیمه اول سال ۲۰۲۰ به هفت میلیارد دلار رسید گفت: این رقم فقط یک درصد از نیمه اول سال ۲۰۱۹ پایین‌تر بود که آن هم ناشی از کاهش چهار درصدی تخلیه و بارگیری شرکت در دوران کرونا بود.

وی یادآور شد: اگرچه در سه ماهه دوم امسال با وجود بیماری کرونا عملکرد شرکت ۱۱ درصد کاهش را نشان می‌دهد، اما با کاهش قیمت نفت و افزایش نرخ متوسط  حمل بار این میزان کاهش جبران شد و در اصل این شرکت نیمه اول سال ۲۰۲۰ را با موفقیت و سود دهی به پایان رساند. در این خصوص یکی از مهم‌ترین مواردی که کمک کرد کاهش قیمت سوخت بود.

“Rolf Habben Jansen” در ادامه گفت: تمرکز این شرکت از ابتدای شیوع کرونا بر روی ایمنی و سلامتی کارکنان بندری و دریانوردان بود که در این ارتباط این شرکت مشکلی در زمینۀ تغییر خدمه نداشت و باتوجه به استراتژی‌هایی که در پیش گرفتیم حتی علی‌رغم وجود کرونا این استراتژی‌ها تا سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد یافت و نهایت سعی مسئولان شرکت بر این است کل صنعت لجستیک آلمان از محل کرونا آسیب نبیند و تمامی تمهیدات لازم را برای مقابله با این ویروس همچنان به کار خواهیم گرفت.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برزیل در حال ساخت یک بندر بزرگ برای تقویت تجارت با آسیا

ی مرداد 26 , 1399
برزیل در حال ساخت یک مجتمع بزرگ بندری برای تسهیل تجارت با آسیاست. این می‌تواند به شرکت‌های نفت، گاز، معدنکاری و کشاورزی خدمت رسانی و صنایع دریایی کمک کند.
بندر مانئوس برزیل - Manaus Port In Brazil

شاید برای شما جالب باشد