مرین‌پرس > اخبار انجمن‌ها و اتحادیه‌ها > ارائه پیشنهاد‌ات جهت بهره‌برداری از صنایع دریایی توسط انجمن مهندسی دریایی
کد خبر: 2936 تاریخ انتشار: تیر 8, 1399

ارائه پیشنهاد‌ات جهت بهره‌برداری از صنایع دریایی توسط انجمن مهندسی دریاییزمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس اسبق انجمن مهندسی دریایی ایران گفت: انجمن مهندسی دریایی باید پیشنهاد‌هایی جهت بهره‌برداری از صنایع دریایی به دولت ارائه کند.

عباس نوبختی در گفت‌وگو با این خبرگزاری، با بیان اینکه انجمن مهندسی دریایی ایران یک پلتفرمی است که می‎توانیم به‌وسیله آن افکار و مسائل جامعه دریایی را به گوش مسئولان برسانیم خاطرنشان کرد: بنابراین تمام تلاش ما این است که بتوانیم فضای سالمی درون انجمن داشته باشیم. نباید راه را برای طیف دیگری ببندیم بلکه باید به‌صورت منطقی و عقلانی راه را باز گذاریم تا افراد جدید وارد انجمن شوند و فعالیت کنند. نباید بپنداریم که اگر عده ‎ای هم‌راستا با ما نیستند نمی‎توانند دلسوز انجمن باشد زیرا چه‌بسا که آن‌ها در پیشبرد اهداف انجمن موفق‎تر عمل کنند.

این استاد حوزه دریا در پایان با تأکید بر اینکه اکنون باوجود تحریم که بخش دریا را با محدود کردن کشتیرانی و کشتی ‎سازی نشانه گرفته است، ما باید در انجمن بتوانیم همگی دست‌به‌دست هم دهیم و به‌صورت هماهنگ در اندیشه پیشرفت باشیم تصریح کرد: زیرا مسئولان دولتی به دلیل مشکلات اقتصادی و مسائل جاری و روزمره کشور نمی‎توانند آن‌طور که بایدوشاید به دریا بپردازند بنابراین ما در قالب انجمن باید بتوانیم پیشنهاد‌هایی را برای بهره‌برداری بهتر از دریا و مزیت‌هایی که این حوزه برای اقتصاد مهیا کرده است برنامه‌ریزی کنیم و به دولت ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازدید فرمانده نیروی دریایی سپاه از صنایع دریایی وزارت دفاع

چ مرداد 30 , 1398
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در آستانه 31 مرداد روز صنعت دفاعی از مجتمع شهید درویشی صنایع دریایی وزارت دفاع در بندرعباس بازدید کرد.
دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه