مرین‌پرس > اخبار انجمن‌ها و اتحادیه‌ها > همکاری بخش‌های خصوصی، دولتی و مراکز آموزشی در همایش صنایع دریایی
کد خبر: 5535 تاریخ انتشار: تیر 8, 1399

دبیر بیست و یکمین همایش صنایع دریایی و دریانوردی:

همکاری بخش‌های خصوصی، دولتی و مراکز آموزشی در همایش صنایع دریاییزمان مطالعه: 1 دقیقه

بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی با حمایت‌های مادی و معنوی ارگان‌های دولتی مانند سازمان صنایع دریایی، دانشگاه‌های آزاد و امیرکبیر، دانشگاه‌هایی که رشته‌های مرتبط با دریا و صنایع دریایی دارند، به همراه حامیانی مانند بیمه دی، برگزار شد.

به گزارش مرین‌پرس، عباس نوبختی گفت: بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی با حمایت‌های مادی و معنوی ارگان‌های دولتی مانند سازمان صنایع دریایی، دانشگاه‌ صنعتی امیرکبیر، دانشگاه‌هایی که رشته‌های مرتبط با دریا و صنایع دریایی دارند، به همراه حامیانی مانند بیمه دی، برگزار شد.

دبیر بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ادامه داد: با وجودی که پرداخت هزینه‌های شرکت در همایش که شامل سفر به قشم بود برای دانشجویان سخت بود، حامیان نمایشگاه هزینه‌های لازم را برای شرکت دانشجویان علاقه‌مند تامین کردند.

او در مورد تعداد دانشجویانی که همایش شرکت کردند، گفت: حدود 250 دانشجو، محصل در رشته‌های مرتبط به دریا و صنایع دریایی، در بیست و یکمین همایش و نمایشگاه شرکت کرده‌اند که در مقایسه با 180 دانشجوی مشارکت کننده در همایش سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.  

نوبختی در مورد اهداف نمایشگاه نیز توضیح داد: نمایشگاه و همایش‌های تخصصی در واقع محفلی برای دیدار و رایزنی صنعت و دانشگاه هستند و انجمن مهندسی دریایی ایران نیز همواره با هدف ایجاد فضای تعاملی بین صنعت و دانشگاه، همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی را برگزار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اعلام آمادگی «بیمه دی» برای ارائه بسته‌های بیمه ویژه صنایع دریایی

ج دی 13 , 1398
بیمه دی آماده ارائه خدمات بیمه به فعالان حوزه حمل و نقل به خصوص فعالان حوزه دریایی است.