مرین‌پرس > اخبار انجمن‌ها و اتحادیه‌ها > اعلام آمادگی «بیمه دی» برای ارائه بسته‌های بیمه ویژه صنایع دریایی
کد خبر: 5549 تاریخ انتشار: تیر 8, 1399

در حاشیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی عنوان شد:

اعلام آمادگی «بیمه دی» برای ارائه بسته‌های بیمه ویژه صنایع دریاییزمان مطالعه: 2 دقیقه

بیمه دی آماده ارائه خدمات بیمه به فعالان حوزه حمل و نقل به خصوص فعالان حوزه دریایی است.

 به گزارش مرین‌پرس، آرش شکری در حاشیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه  صنایع دریایی گفت: بیمه دی آمادگی دارد بسته‌های بیمه‌ای ویژه‌ای را برای اعضای تشکل‌ها طراحی کند که این بسته‌های بیمه فعالیت‌های شغلی و بیمه‌های فردی، فعالان حوزه دریایی را پوشش می‌دهد.

وی با اشاره به رایزنی‌های اولیه این شرکت بیمه‌ای و انجمن مهندسی دریایی ایران، بیان کرد: سال گذشته و در حاشیه همایش و نمایشگاه صنایع دریایی، رایزنی‌هایی برای ارائه تسهیلات بیمه‌ای مختص اعضای انجمن مهندسی دریایی انجام شد.

شکری همچنین اعلام کرد که بیمه دی با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی، مجوزهای لازم برای ارائه بیمه‌های بین‌المللی مختص حوزه دریایی را اخذ کرده است.

مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بیمه دی ادامه داد: در حال حاضر تعداد معدودی از بیمه‌های کشور توانسته‌اند مجوزهای لازم برای ارائه خدمات بیمه‌ای در حوزه دریایی را به دست بیاورند.

شکری با اشاره به مشارکت چهار سال متوالی بیمه دی در همایش دریایی، خاطرنشان کرد: بیمه دی آماده ارائه خدمات بیمه به فعالان حوزه حمل و نقل به خصوص فعالان حوزه دریایی است.

200 شناور تحت پوشش بیمه دی قرار دارند

سید حسین صالحی نژاد مدیر استان بوشهر بیمه دی نیز اعلام کرد: این بیمه تا کنون 200 شناور را تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار داده است.

به گزارش مرین‌پرس، وی بیمه‌های شناورها را شامل دو نوع، بیمه شناور و بیمه مسئولیت دانست و گفت: در بیمه بدنه شرایط بین‌المللی تعریف شده که بیمه دی آنها را رعایت می‌کند.

وی توضیح داد: بیمه‌ها به صورت سفری و زمانی به متقاضیان ارائه می‌شود که براساس بسته‌های مختلف متقاضیان می‌توانند، بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنند.

صالحی نژاد همچنین از برقراری کامل شرایط بیمه شناورها در مسیر آبی ایران-قطر خبر داد و گفت: بیمه نامه‌های دی از طرف کشورهای حوزه خلیج‌فارس پذیرفته می‌شوند و به شناورها اجازه ورود می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برگزیدگان بیست و یکمین همایش صنایع دریایی مشخص شدند

ج دی 13 , 1398
در آیین اختتامیه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی در قشم برگزیدگان همایش مشخص و تقدیر شدند.