مرین‌پرس > اخبار انجمن‌ها و اتحادیه‌ها > درخواست تشکیل معاونت دریایی در ریاست جمهوری
کد خبر: 5568 تاریخ انتشار: تیر 8, 1399

رئیس سازمان صنایع دریایی در میزگرد توسعه و پیشرفت دریایی ایران عنوان کرد:

درخواست تشکیل معاونت دریایی در ریاست جمهوریزمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس سازمان صنایع دریایی در میزگرد توسعه و پیشرفت دریایی ایران در بیست و یکمین همایش صنایع دریایی پیشنهاد تشکیل معاونت دریایی در ریاست جمهوری داد.

 به گزارش مرین‌پرس، امیردریادار امیر رستگاری گفت: عملکرد جزیره‌ای ارگان‌ها در حوزه دریایی باعث شد تا ما به اهداف پیش‌بینی شده نرسیم و در راستای تجمیع و مدیریت متمرکز باید معاونت دریایی در ریاست جمهوری تشکیل شود.

 وی دستیابی و اجرای موفق سند دریایی را در گرو مدیریت یکپارچه دانست. 

رئیس سازمان صنایع دریایی اضافه کرد و گفت: تمامی نیازهای دریایی مقتدر و دریابانی نظامی در سازمان صنایع دریایی در حال طراحی و تولید است. 

وی افزود: از تمامی ظرفیت‌های علمی و دانش  کشور بهره برداری می‌کنیم. در این راستا، شناورهای و سطحی زیرسطحی و …  را با همکاری و مشارکت  ۵۰۰ شرکت پژوهشی تحقیقاتی و مراکز دانشگاهی ساخته شده‌اند. 

دریادار رستگاری با اشاره به شرایط سخت تحریم‌ها نیز گفت: در سخت ترین شرایط تحریم روز‌به‌روز شاهد رشد و اقتدار صنایع دفاعی هستیم و به سوی توسعه تمدن دریایی پیش می‌رویم.

رئیس سازمان صنایع دریایی ادامه داد:  توان‌ نظامی کشور در سایه توان داخلی باعث شد تا ادبیات دشمن از جنگ تغییر یابد و برای افق ۲۰۳۰ آماده می شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برای توسعه مناطق محروم، چاره‌جویی کنید

چ دی 11 , 1398
مشاور مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری در میزگرد تخصصی توسعه و پیشرفت دریایی ایران با انتقاد از مغفول ماندن مناطق محروم از امکانات، خواهان چار‌جویی برای توسعه و پیشرفت در این مناطق شد.