مرین‌پرس > اخبار انجمن‌ها و اتحادیه‌ها > توسعه دریایی از خرمشهر تا مکران
کد خبر: 5580 تاریخ انتشار: تیر 8, 1399

مدیرکل حمل و نقل مجمع تشخیص مصلحت نظام در میزگرد توسعه و پیشرفت دریایی عنوان کرد:

توسعه دریایی از خرمشهر تا مکرانزمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیرکل حمل و نقل ونماینده مجمع تشخیص مصلحت نظام از برنامه ریزی بری توسعه دریایی از خرمشهر تا مکران خبر داد.

به گزارش مرین‌پرس، حسن بیک محمدلو در میزگرد توسعه و پیشرفت دریایی ایران از تشکیل  ۵ کارگروه در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد و گفت: در اسناد توسعه دریایی از خرمشهر تا مکران برنامه مدنظر قرار گرفته شده است.

مدیرکل حمل‌ونقل مجمع تشخیص مصلحت نظام، تدوین سیاست‌های بالادستی با اهتمام ارگان‌های دریایی کشور، تصویب سند توسعه دریایی، محیط زیست دریایی و ستاد توسعه سواحل مکران را از موضوعات روز حوزه دریایی عنوان کرد و افزود: در حوزه دریایی باید به جایگاهی برسیم که اصطلاحاً بتوانیم ریل‌گذاری و دورنمایی از مسیر صنایع دریایی در ابعاد نظامی سیاسی اقتصادی به دست آوریم. 

محمدلو عنوان کرد: در راستای تدوین اسناد آمایشی؛ کارگروه‌های فناوری صنایع دریایی در حوزه نظامی انتظامی و امنیتی، اقتصاد و مدیریت، حقوقی و سیاسی و فرهنگی اجتماعی تشکیل شده است.

مدیرکل حمل‌ونقل مجمع تشخیص مصلحت نظام توسعه دریایی را در گرو دید همه‌جانبه دانست و افزود: در تدوین اسناد باید در تمام ابعاد دیدی جامع به مسایل داشت و با در نظر گرفتن تمام ابعاد، اسناد اجرایی را به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تغییر نگرش دولت‌ها از اقتصاد سبز به اقتصاد آبی

چ دی 11 , 1398
عضو هیات مدیره منطقه آزاد قشم در میزگرد توسعه و پیشرفت دریایی با بیان اینکه نگرش دوبت‌ها از اقتصاد سبز به اقتصاد آبی تغییر یافته خواهان تشکیل کارگروه زیست محیط دریایی در مجمع تشخصی مصلحت نظام شد.
پروین فرشچی عضو هیئت مدیره منطقه آزاد قشم در میزگرد توسعه و پیشرفت صنایع دریایی ایران در بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی